لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در سال 1400

0

پیشرفت علم و تکنولوژی در زندگی انسان ها موجب تغییر و تحولات زیادی در کسب و کارها شده است. در این میان آرایشگاه های زنانه نیز از این پیشرفت در دنیای صنعت مد و زیبایی بی نصیب نمانده اند. در روزگاران گذشته خدمات آرایشگاه های زنانه به آرایش چهره، کوتاهی مو، مرتب کردن ابرو و آرایش عروس ختم می شد. اما امروزه خدمات زیبایی، آرایشی، پیرایشی و بهداشتی در آرایشگاه های زنانه آن قدر گسترده و متنوع شده است که این شغل را می توان از پولسازترین مشاغل در حوزه زیبایی محسوب کرد.

اما ویژگی های بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز کدام است؟ مشخصات و ویژگی های بهترین آرایشگر زنانه در شیراز چیست؟ خدمات ارائه شده در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز چیست و لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز کدام است؟

کارشناسان ارشد تولید محتوای موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر در این مقاله به پرسش های مطرح شده پاسخ داده اند و لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز را نیز ارائه کرده اند. با ما همراه باشید.

چگونه بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز از روش های مختلف می توانید عمل کنید. پرس و جو از اطرافیان که مدل مو و آرایش چهره آن ها را می پسندید یکی از این روش ها است. روش دیگر جستجو در اینترنت و یافتن بهترین آرایشگاه در محدوده شهر خود می باشد. این روزها آرایشگاه های برتر و باکیفیت دارای وب سایت و یا صفحه های مجازی می باشند که برای اطلاع از نحوه کار و هزینه ها می توانید به این وب سایت ها مراجعه کنید.

 • بهترین روش برای یافتن بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز مراجعه به لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در این مقاله می باشد.
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز

آرایشگاه های زنانه از گذشته تا کنون

آرایش چهره و مو در گذشته های دور با مدل ها و سبک های امروزی بسیار تفاوت دارد. امروزه خدمات آرایشگاه های زنانه فقط محدود به آرایش چهره و مو و کوتاهی مو نمی باشند و خدمات متنوع و جدیدی را نیز ارائه می دهند که بیشتر در حوزه های پوست و زیبایی است. در گذشته آرایش به هفت قسمت تقسیم می شد که در اصطلاح به “هفت قلم آرایش” شناخته می شد که عبارت است از:

 • سرخاب: برای خوش آب و رنگ کردن گونه ها و لب ها
 • سفیدآب: برای لایه برداری پوست و سلول های مرده پوست
 • سرمه: برای تیره کردن خط مژه و برجسته کردن چشم ها
 • وسمه: برای پرپشت و حجیم نشان دادن ابروها
 • خال: برای جذابیت چهره و لب ها
 • حنا: برای رنگ کردن موها و ناخن ها
 • زرک: گرد طلایی رنگ با عملکرد پنکیک

ویژگی های بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز باید دارای ویژگی های منحصربه فردی باشند که آن ها را از آرایشگاه های معمولی متمایز می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک آرایشگاه زنانه برتر دارا بودن تجربه کاری می باشد. از دیگر ویژگی های بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز موارد زیر را می توان نام برد:

 • رعایت نظافت و بهداشت
 • دارا بودن تجهیزات و ابزارهای آرایشی مدرن
 • ارائه خدمات متنوع و به روز
 • دارا بودن سوابق کاری و تجربه فراوان
 • دارا بودن مدرک آرایشگری معتبر
 • مناسب بودن هزینه های خدمات
 • دارا بودن مجوز رسمی آرایشگاه
 • وجود پرسنل و کارکنان حرفه ای و مودب
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و رعایت نظافت و بهداشت

سلامتی و بهداشت در مقایسه با فاکتورهای زیبایی و مد و فشن دارای اهمیت بیشتر و اولویت برتر محسوب می شوند. بر این اساس اگر آرایشگاه زنانه خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهد و از خیلی جهات مورد توجه است، اما بهداشت و نظافت را رعایت نمی کند، دارای استانداردهای بهداشتی برای مراجعه نمی باشد.

 • وجود پیشبند و حوله های یک بار مصرف و یا وسایل دیگر متعلق به خود مشتریان و همچنین رعایت نظافت در جمع کردن موی کوتاه شده از روی زمین در همان زمان از معیارهای یک آرایشگاه زنانه تمیز و بهداشتی است.
 • بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز با رعایت بهداشت و نظافت محیط قابل اطمینان و تمیزی را برای مشتریان ایجاد کرده اند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و تجهیزات مدرن

استفاده از ابزارها و تجهیزات مدرن و به روز در آرایشگاه های زنانه نشان دهنده یک آرایشگاه خوب و استاندارد می باشد. به روز بودن ابزارهای مورد استفاده برای کوتاهی مو و براشینگ و یا مواد آرایشی موجب ارائه خدمات متنوع تر و بهتر می شود. گرچه به دلیل مدرن و پیشرفته بودن تجهیزات و مواد مصرفی ممکن است خدمات آرایشگاه با هزینه های بالاتری همراه باشد، که طبیعی است.

 • بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز با دارا بودن تجهیزات و ابزارهای مدرن و پیشرفته خدمات متنوع و جدیدی به مشتریان ارائه می دهند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات متنوع

به طور کلی ارائه خدمات متنوع و به روز در یک آرایشگاه نشان از حرفه ای بودن کار آن آرایشگاه دارد. آرایشگاهی که خدمات پاک سازی پوست، مانیکور، پدیکور و کوتاهی انواع سبک ها و مدل های مو را انجام می دهد، به آرایشگاهی که فقط اصلاح ابرو و صورت و کوتاهی مو انجام می دهد، ارجحیت دارد. در واقع مشتریان خواستار انجام همه کارهای آرایشی، پیرایشی و زیبایی در یک مجموعه هستند و اینکه برای هر کار آرایشی و زیبایی به یک آرایشگاه بروند چندان برای آن ها خوشایند نیست.

 • بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز علاوه بر خدمات کوتاهی مو و اصلاح ابرو و صورت به مانیکور و پدیکور، ماساژ و پاک سازی و ویتامینه پوست و خدمات نوین دیگر نیز می پردازند.
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز
لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و سوابق کاری حرفه ای

اگر بخواهیم از میان ویژگی های برتر یک آرایشگاه خوب یک ویژگی را به عنوان بهترین وجه تمایز آن با دیگر آرایشگاه ها انتخاب کنیم، آن سوابق کاری حرفه ای و تجربه فراوان در همه خدمات ارائه شده می باشد. تجربه کاری و مهارت های یک آرایشگر در انجام کارهای آرایشی و پیرایشی بر اساس فرم صورت و چهره مشتری اهمیت پیدا می کند.

 • زیرا برخی اوقات مشتریان به دلیل ترند شدن یک مدل و یا مد روز بودن خواستار اجرای آن روی موها و چهره خود می باشند، اما یک آرایشگر ماهر با دارا بودن سوابق کار بر روی مدل های مختلف بهتر می داند که آیا این مدل به فرم چهره مشتری می آید یا نه.
 • بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز بر اساس تجربه کاری و سوابق کار فراوان بهترین گزینه آرایشی، زیبایی و پیرایشی را به مشتریان ارائه می کنند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و دارا بودن مدرک معتبر

آرایشگرها و افراد مسئول بخش های زیبایی یک آرایشگاه علاوه بر دارا بودن مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای باید در دوره های کارورزی نیز شرکت کنند. دارا بودن مدرک معتبر از طرف سازمان های قانونی و در برخی مواقع مدارک بین المللی از سازمان های جهانی معرف کیفیت بالای آرایشگاه می باشد. علاوه بر این آرایشگرها باید در دوره های روتین کارآموزی عملی برای ارتقاء دانش و علم صنعت زیبایی و مد شرکت کنند و مدارک این دوره ها را در جایی از آرایشگاه در تیررس نگاه مشتریان نگه دارند.

 • در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز می توانید مدارک آموزش خدمات زیبایی آرایشگران را از سازمان های بین المللی معتبر در خارج از کشور مشاهده کنید.

 

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و مناسب بودن هزینه ها

بحث هزینه ارائه خدمات در آرایشگاه های زنانه از مهم ترین موارد در انتخاب یک آرایشگاه خوب می باشد. البته هزینه های ارائه خدمات گوناگون در آرایشگاه های زنانه که از مواد باکیفیت استفاده می کنند و برای خدمات ارائه شده در کشورهای دیگر دوره دیده اند و مدرک معتبر دریافت کرده اند، بالاتر و بیشتر است.

انتخاب آرایشگاه زنانه خوب بر اساس هزینه ارائه خدمات بستگی به جیب مشتری و ترجیح او در انتخاب خدمات باکیفیت و استاندارد دارد. برای مرتب کردن موها و ابروها در هر ماه و دریافت خدمات زیبایی پوست و مو بهتر است آرایشگاهی را انتخاب کنید که از لحاظ هزینه ها با بودجه شما متناسب باشد.

 • در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز بر اساس خدمات ارائه شده و نوع خدمات هزینه های متناسب و قابل پرداخت دریافت می شوند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و پرسنل حرفه ای و مودب

حرفه ای و مودب بودن پرسنل و آرایشگرهای یک آرایشگاه زنانه اهمیت زیادی دارد. قطعاً مشتریان دوست دارند در یک فضای دوستانه و سالم خواسته ها و نیازهای خود را تامین کنند. مدیریت رفتار و ارتباط با مشتری و ارتباط اعضای پرسنل آرایشگاه با خود و مشتریان از نظر مشتری حائز اهمیت فراوانی است. رضایتمندی مشتری بهترین تبلیغ برای یک آرایشگاه محسوب می شود. وجود پرسنل بداخلاق و بد دهان که برخورد مودبانه و دوستانه ای ندارند، حتی اگر بهترین خدمات آرایشی را ارائه دهند نیز ارزشی ندارد.

 • پرسنل و آرایشگرهای بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز با رعایت ادب و نزاکت و آگاهی از حد و مرزهای ارتباطی خود با مشتریان جو سالم و دوستانه ای را برای ارائه خدمات آرایشی ایجاد می کنند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و مدرک رسمی معتبر

قبل از مراجعه به یک آرایشگاه زنانه از دارا بودن مدرک معتبر و رسمی آن آرایشگاه اطمینان حاصل کنید. برخی از آرایشگاه ها برای تبلیغ از اخذ مدارک بین المللی نام می برند، در حالی که حتی مدرک سازمان فنی و حرفه ای را هم ندارند. به محض ورود به آرایشگاه به مدارک و اسناد رسمی گذراندن دوره های فنی و حرفه ای و یا دوره های بین المللی بر روی دیوار توجه کنید.

 • بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز با دارا بودن مدارک رسمی از سازمان های معتبر داخلی و خارجی و همچنین پروانه کسب برای کار خدمات معتبر آرایشی و پیرایشی را به مشتریان ارائه می دهند.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و مهارت آرایشگران

آرایشگران به عنوان اصلی ترین عضو هر آرایشگاه باید دارای مهارت های خاصی برای ارائه خدمات آرایشی و پیرایشی باشند. در این بخش از مقاله به ارائه مهارت های لازم برای آرایشگران در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز می پردازیم:

 • دارا بودن خلاقیت و ذوق هنری برای انتخاب مدل و رنگ مو بر اساس فرم چهره، رنگ پوست، سن و موقعیت اجتماعی مشتری
 • دارا بودن مهارت های ارتباطی قوی برای ایجاد انگیزه در مشتریان و جذب مشتری بیشتر
 • ارائه خدمات متنوع با در نظر گرفتن نیاز مشتری
 • آگاهی از آخرین مدهای مو و آرایش چهره
 • شرکت در دوره های کارآموزی آرایشی
 • آراستگی، تمیزی و خوش برخوردی
 • حفظ حریم مشتری و طرز برخورد مودبانه
 • آمادگی برای ارتقاء دانش خود از صنعت مد و زیبایی

 

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و ویژگی های یک آرایشگر خوب

یک آرایشگر زنانه خوب دارای ظاهر آراسته و زیبا و تمیز است. ظاهر آراسته تاثیر زیادی بر مشتریان در انتخاب خدمات آرایشی و پیرایشی دارد. یک آرایشگر زنانه خوب باید دارای مهارت های آرایشی و مدارک معتبر از سازمان های داخلی و خارجی باشد. از جمله ویزگی های یک آرایشگر زنانه خوب در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز موارد زیر را می توان نام برد:

 • دارا بودن تخصص کاری در حوزه خدمات آرایشی: یک آرایشگر زنانه خوب دارای تخصص کاری کافی در مورد انواع مدل مو، آرایش و سبک های جدید آرایشی و همچنین تناسب چهره با مدل مو و آرایش صورت می باشد. در واقع یک آرایشگر خوب با استفاده مناسب از تکنیک های سایه روشن زیبایی مشتری را چندین برابر می کند.
 • قابل اعتماد بودن آرایشگرهای زنانه: از جمله ویژگی های یک آرایشگر زنانه خوب این است که مشتریان به وی اعتماد و اطمینان داشته باشند. گرچه کسب اعتماد مشتریان فرآیند ساده و راحتی نیست که در کوتاه ترین زمان روی دهد. اما استفاده از مواد باکیفیت برای رنگ مو و آرایش و همچنین مشاوره های خوب برای انجام کارهای آرایشی بدن توجه به هزینه آن ها موجب می شود تا مشتری به اخلاق حرفه ای آرایشگر اطمینان کند.
 • برخورد و رفتار مناسب: دارا بودن اخلاق و رفتار مناسب و با انرژی مثبت آرایشگران موجب می شود تا مشتری باز به آن آرایشگاه بازگردد. راحت بودن با آرایشگر و برخورد مودبانه و به دور از غرور و تکبر وی موجب می شود تا مشتری از ایده های آرایشی وی استقبال کند و در نهایت آرامش کارهای آرایشی و پیرایشی خود را انجام دهد.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز چه خدماتی ارائه می دهند؟

برخلاف گذشته خدمات آرایشی و زیبایی ارائه شده در آرایشگاه های زنانه بسیار متنوع و گسترده شده است و برخی از آرایشگاه ها بر اساس نوع خدمات تخصصی فضاهای مجزا و گاه اتاق های جداگانه ای را برای هر یک از خدمات آرایشی، بهداشتی، پیرایشی و زیبایی در نظر می گیرند. انواع خدمات ارائه شده در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز عبارتند از:

 • خدمات مربوط به مو
 • خدمات مربوط به صورت
 • خدمات مربوط به پوست
 • خدمات مربوط به ناخن
 • خدمات مربوط به مژه
 • خدمات آرایشی و زیبایی

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات مربوط به مو

خدمات مربوط به مو در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز شامل کوتاهی مو، شینیون، رنگ مو، آمبره، کراتین و خدمات ترمیم مو می باشد. آگاهی از رنگ موی ترند و آخرین مدل های کوتاهی مو و همچنین آشنایی با مواد و رنگ و ترکیب آن ها از مهم ترین موارد برای آرایشگران ماهر و باتجربه می باشد. در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز خدمات کرنگ مو، راتینه مو، صافی مو، کوتاهی و فرم دهی مو بر اساس سن، رنگ پوست و فرم صورت انجام می شود.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات مربوط به صورت

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در آرایشگاه های زنانه از گذشته تا به امروز اصلاح ابرو و صورت می باشد. یک آرایشگر ماهر باید از آخرین مدل ابروها و تناسب آن با صورت مشتری آگاهی داشته باشد. برای اصلاح صورت از روش قدیمی بند انداختن و یا روش جدید شمع یا وکس استفاده می شود. در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز خدمات اصلاح ابرو و صورت با رعایت نظافت و بهداشت انجام می شود.

توصیه میکنیم لیست کلینیک های زیبایی در شیراز را نیز مطالعه کنید.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات مربوط به پوست

این روزها در آرایشگاه های زنانه خدماتی مانند پاک سازی پوست و ویتامینه پوست با مواد و کرم های بهداشتی انجام می شود. لایه برداری سطحی و عمقی پوست صورت، رفع چین و چروک با استفاده از بوتاکس، لیزر پوست برای حذف موهای زائد و از بین بردن لک های پوستی در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی باید زیر نظر پزشک و با دارا بودن مجوزهای معتبر انجام شود.

 • در برخی از بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز می توانید پاک سازی و ویتامینه پوست و خدمات تخصصی پوست را زیر نظر پزشک متخصص و آرایشگران حرفه ای انجام دهید.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات مربوط به ناخن

خدمات مربوط به ناخن این روزها از پرتقاضاترین خدمات آرایشگاه های زنانه محسوب می شود. از آنجا که زیبایی دست ها در گرو داشتن ناخن های زیبا و خوش فرم است، کاشت ناخن به یکی از خدمات روتین آرایشگاه های زنانه تبدیل شده است. کاشت ناخن برای افرادی که دارای ناخن های شکننده می باشند و یا عادت به جویدن ناخن دارند، بسیار سودمند است.

 • در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز می توانید از خدمات کاشت ناخن، طراحی ناخن، ژلیش، مانیکور، پدیکور، لاک و مرتب سازی ناخن ها برخوردار شوید.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات مربوط به مژه

داشتن مژه هایی مرتب، حجیم و بلند زیبایی چشم ها را صد چندان می کند. این روزها برای هر مشکل در چهره و صورت راه حل های نوینی وجود دارد. و برای مژه های کم پشت و کوتاه نیز کاشت مژه و یا اکستشن مژه راه حل بسیار خوبی است. کاشت مژه های دائمی به دلیل حساسیت این عمل باید در کلینیک های پزشکی و با بی حسی های موضعی و تحت نظر پزشک متخصص پوست انجام شود.

 • اما در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز خدمات کاشت مژه های موقت و اکستنشن مژه توسط مژه کاران مجرب و ماهر انجام می شود.

 

بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز و خدمات آرایشی نوین

از خدمات آرایشی و زیبایی نوین و جدید که در بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز در لیست بهترین آرایشگاه های زنانه در شیراز ارائه می شود، می توان به تاتوی ابرو و بدن، میکروبلیدینگ، گریم سینمایی، گریم عروس، میکرودرم آبریژن، اپیلاسیون و هاشور ابرو اشاره کرد. براشینگ و شینیون های تخصصی و بافت مو نیز از جمله خدمات آرایشی نوین در آرایشگاه ها می باشد.

فهرست مطالب

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.