اخذ ویزای شینگن از شیراز در سال 2021

0

ویزای شنگن Schengen یا در اصطلاح فارسی زبان ها شینگن ویزایی است که مجوز ورود متقاضیان از راه هوایی، زمینی یا دریایی را به کشورهای عضو حوزه شینگن صادر می کند. پیمان شینگن نام خود را از دهکده ای به این نام در کشور لوکزامبورگ در مرز این کشور با آلمان و فرانسه گرفته است.

این قرارداد در سال 1985 میان 5 کشور هلند، آلمان، فرانسه، بلژیک و لوکزامبورگ امضا شد. هدف از این قرارداد تردد آزاد بین این کشورها و کاهش مشکلات رفت و آمد مرزی برای ساکنان این کشورها بود. کم کم کشورهای ایتالیا، پرتغال، اسپانیا و یونان و دیگر کشورهای اروپایی به این معاهده پیوستند.

متقاضیان با دارا بودن ویزای شینگن می توانند به همه کشورهای عضو پیمان شینگن رفت و آمد کنند. اما شرایط اخذ ویزای شینگن از شیراز چگونه است؟ برای اخذ ویزای شینگن از شیراز باید به چه مراکز و آژانس های مهاجرتی مراجعه کنیم؟ قوانین اخذ ویزای شینگن از شیراز چیست؟ و آخرین قوانین 2021 اخذ ویزای شینگن از شیراز کدام است؟

کارشناسان ارشد کسب و کار موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر با تهیه این مقاله به همه پرسش های مطرح شده پاسخ داده اند و لیست آژانس های معتبر اخذ ویزای شینگن از شیراز را ارائه کرده اند.

اخذ ویزای شینگن چه فایده ای دارد؟

با اخذ ویزای شینگن متقاضیان می توانند به راحتی به کشورهای حوزه شینگن و کشورهای اروپایی رفت و آمد کنند. کشورهای عضو پیمان شینگن بزرگترین منطقه آزاد از لحاظ سفر و رفت و آمد را برای دارندگان این ویزا تشکیل داده اند. متقاضیان برای ورود به کشور حوزه شینگن باید از کشوری وارد شوند که از آن جا ویزای شینگن را دریافت کرده اند. مثلاً اگر ویزای متقاضی برای کشور سوئد است، باید ابتدا متقاضی به کشور سوئد وارد شود و سپس از این کشور می تواند آزادانه به کشورهای عضو شینگن رفت و آمد کند. متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز به لیست مراکز اخذ این ویزا در شیراز مراجعه کنند.

پیشنهاد میکنم مطلب بهترین موسسه های آموزش زبان در ایران را نیز مطالعه کنید.

اخذ ویزای شینگن از شیراز
اخذ ویزای شینگن از شیراز
نام دفتر نشانی شماره تماس
آژانس هواپیمایی سفرهای آرمانی پارس شیراز، بلوار ستارخان، مجتمع تجاری هامون، طبقه دوم، واحد S1 07136481188
آژانس هواپیمایی روزبهان سیر شیراز شیراز، پل باغ صفا، نبش خیابان ساحلی غربی 07132262150
آژانس هواپیمایی سفرهای مهتاب شیراز، خیابان قدوسی شرقی، بعد از کوچه یک، روبروی کارواش قدوسی، نرسیده به مدیریت بانک انصار 07138436161
07138436916
07138436918
09381942931
آژانس هواپیمایی الهام پرواز شیراز شیراز، بلوار امیرکبیر، روبروی باغ حوض، برج صنعت، ورودی شماره 2، طبقه اول، واحد 109 07138385213
07138385274
07138385212
07138385275
09224691906
شرکت هواپیمایى گردون سپهر سهند شیراز، معالی آباد، نبش کوچه 31، ساختمان اوتانا 2، همکف 07136364747
09173001362
07136234330
07136237835
09174441934
09170211362

 

 

 

کشورهای عضو پیمان شینگن چه کشورهایی هستند؟

26 کشور عضو پیمان شینگن شامل کشورهای اتریش، سوئد، سوئیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، بلژیک، جمهموری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیختن اشتاین، مالت، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، اسپانیا، اسلوونی، اسلواکی و پرتغال می باشند.

 • 22 کشور از این تعداد عضو اتحادیه اروپا نیز می باشند.
 • کشور انگلستان جزء کشورهای عضو پیمان شینگن نمی باشد و متقاضیان برای رفت و آمد به این کشور باید ویزای اقامت انگلستان را دریافت کنند.
اخذ ویزای شینگن از شیراز
اخذ ویزای شینگن از شیراز

اخذ ویزای شینگن از شیراز و آخرین قوانین ویزای شینگن 2021

بر اساس شرایط جهان در دوران کرونا و همچنین بر طبق تغییر قوانین اخذ ویزا در هر سال شرایط اخذ ویزای شینگن نیز در سال 2021 با تغییراتی همراه بوده است. آخرین تغییرات در قانون اخذ ویزای شینگن موجب سهولت در امر درخواست ویزا شده است، هر چند هزینه های اخذ ویزای شینگن با افزایش مواجه شده اند، اما تغییرات به وجود آمده فرآیند اخذ ویزا را راحت تر کرده است. آخرین قوانین اخذ ویزای شینگن 2021 عبارت است از:

 • افزایش فرصت زمانی برای درخواست ویزای شینگن از 3 ماه به 6 ماه
 • افزایش اعتبار ویزای متقاضیان دارای سوابق متعدد سفر به کشورهای حوزه شینگن
 • افزایش هزینه های درخواست اخذ ویزای شینگن برای بزرگسالان از 60 یورو به 80 یورو و برای کودکان از 35 یورو به 40 یورو
 • امکان درخواست ویزای شینگن به صورت آنلاین برای کشورهای عضو پیمان شینگن در دوران کرونا و همچنین انجام امضای الکترونیکی برای متقاضیان
 • امکان انجام کارهای اخذ ویزای یک کشور عضو شینگن در یک کشور ثالث

اخذ ویزای شینگن از شیراز و انجام اقدامات در کشور ثالث

در آخرین قوانین اخذ ویزای شینگن در سال 2021 متقاضی می تواند کارهای اخذ ویزا را در یک کشور ثالث نیز انجام دهد. کشور ثالث از این لحاظ کشور دیگری است که شهروند آن کشور برای ورود به کشور عضو شینگن نیازمند اخذ ویزای شینگن می باشد. متقاضی به روش های زیر می تواند ویزای شینگن را در کشور ثالث دریافت کند:

 • از طریق سفارت یا کنسولگری در کشور ثالث، در صورتی که در کشور ثالث دارای سفارت یا کنسولگری فعال باشد.
 • از طریق سفارت یکی از کشورهای عضو، در صورتی که دارای سفارت فعال در کشور ثالث نباشد.
 • از طریق ارائه درخواست ویزای شینگن از موسسه های مهاجرتی خارج از ایران
اخذ ویزای شینگن از شیراز
اخذ ویزای شینگن از شیراز

در دوران کرونا چه متقاضیانی می توانند برای اخذ ویزای شینگن از شیراز اقدام کنند؟

به دلیل بحران همه گیری کرونا و شرایط فوق العاده برای همه کشورهای جهان صدور ویزای توریستی متوقف شده است و تا اطلاع ثانوی سفارت های اروپا کارهای مربوط به ویزای توریستی شینگن را انجام نمی دهند. این محدودیت ها برای همه متقاضیان با ملیت های متفاوت و متقاضیان ایرانی اعمال شده است. متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز از نوع ویزای D می توانند به آژانس ها و موسسه های مهاجرتی معتبر مراجعه کنند.

 • در حال حاضر فقط متقاضیان دارای ویزای نوع D شامل ویزای خانوادگی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای فرصت مطالعاتی و ویزای درمان می توانند برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنند.

 

شرایط کلی اخذ ویزای شینگن از شیراز

متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز باید دارای شرایط مالی، کاری و تحصیلی ویژه ای باشند و مدارک لازم را ارائه دهند. در این بخش از مقاله به طور خلاصه به ارائه شرایط کلی برای اخذ ویزای شینگن از شیراز می پردازیم:

شرایط اخذ ویزای شینگن توضیحات
میزان تمکن مالی بر اساس کشور مقصد از 60 میلیون تا 150 میلیون تومان
اسناد مالی بانکی گواهی گردش 3 ماه آخر حساب به یورو
هزینه های اخذ ویزای توریستی شینگن در حدود 80 یورو به اضافه 20 تا 30 یورو خدمات کارگزاری
هزینه های وقت سفارت در حدود 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
مدت زمان تعیین وقت سفارت بر اساس کشور مقصد از یک ساعت تا 150 روز
مدت زمان اعتبار ویزا بر اساس هدف مسافرت از 4 روز به بالا
مصاحبه اخذ ویزا ندارد
زبان ترجمه مدارک لازم همه کشورها به زبان انگلیسی به جز اتریش که به زبان آلمانی
مدت زمان رسیدگی به پرونده ویزا از یک هفته تا یک ماه
اعتبار مدارک لازم دارا بودن مهر دارالترجمه
محل انگشت نگاری سفارت خانه ها و دفاتر کارگزاری ویزا
امکان اعتراض در صورت ریجکتی دارد
متداول ترین دلایل ریجکتی تمکن مالی ناکافی/ ارائه مدارک جعلی/ قانع نشدن افسر ویزا به بازگشت متقاضی به کشور خود
درصد ریجکتی ویزا از حدود 32 هزار درخواست در حدود 9.6%
رفع ریجکتی ویزا ندارد
راه حل رفع ریجکتی ویزا شرکت در تورهای گروهی اروپا یک سال پس از ریجکتی

 

مراحل اخذ ویزای شینگن از شیراز

متقاضیان باید حداقل 6 ماه قبل از سفر به کشورهای عضو شینگن برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنند. اولین مرحله برای اخذ ویزای شینگن از شیراز مراجعه به موسسه ها و آژانس های مهاجرتی در شیراز ارائه شده در لیست مراکز اخذ ویزای شینگن از شیراز در این مقاله می باشد. متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن باید مراحل زیر را بگذرانند:

 • بررسی مدارک متقاضیان به منظور دارا بودن شرایط لازم
 • تکمیل و ارائه فرم های درخواست ویزای شینگن
 • امضای قرارداد با موسسه مهاجرتی برای اخذ ویزای شینگن
 • درخواست وقت سفارت از طرف کارشناسان موسسه مهاجرتی
 • بررسی دقیق مدارک و ارائه ترجمه مدارک و رفع نواقص در مدارک
 • ارسال مدارک متقاضی به سفارت از طرف موسسه مهاجرتی
 • انگشت نگاری متقاضی در سفارت کشور مقصد
 • پرداخت هزینه های اخذ ویزای شینگن
اخذ ویزای شینگن از شیراز
اخذ ویزای شینگن از شیراز

 

اخذ ویزای شینگن از شیراز و انواع ویزای شینگن

انواع ویزای شینگن بر اساس هدف متقاضی از سفر و نوع ویزا تقسیم بندی می شود. نوع ویزای شینگن مدت اعتبار ویزا را مشخص می کند. بر اساس اخذ انواع ویزای شینگن شرایط ورود متقاضی به کشورهای حوزه شینگن تعیین می شود. به طور کلی انواع ویزای شینگن در مراکز و آزانس های مهاجرتی اخذ ویزای شینگن از شیراز عبارت است از:

 • ویزای اتحادیه شینگن Uniform Schengen Visa
 • ویزای اعتبار محدود منطقه ای Limited Territorial Validity Visa
 • ویزای ملی National Visa

اخذ ویزای شینگن از شیراز و ویزای اتحادیه شینگن Uniform Schengen Visa

ویزای اتحادیه شینگن Uniform Schengen Visa یا همان ویزای گردشگری اروپا برای مدت 3 ماه اعتبار دارد. متقاضی با اخذ این ویزا می تواند هر 6 ماه یکبار به مدت 3 ماه به کشورهای عضو پیمان شینگن رفت و آمد کند. متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز و این نوع ویزای اتحادیه شینگن می توانند با مشاوران موسسه های مهاجرتی مشاوره کنند. به طور کلی و بر اساس هدف متقاضی از سفر به کشورهای عضو پیمان شینگن ویزای اتحادیه شینگن Uniform Schengen Visa به 3 گروه تقسیم می شود:

 • ویزای شینگن نوع A: این نوع ویزای شینگن برای ترانزیت فرودگاهی است و متقاضی می تواند با اخذ این ویزا در فرودگاه های حوزه شینگن پرواز خود را تعویض کند و به کشور دیگری در خارج از حوزه شینگن پرواز کند. ویزای نوع A شینگن فقط برای استفاده از فرودگاه های محدوده شینگن معتبر است و متقاضی نمی تواند از محدوده فرودگاه خارج شود.
 • ویزای شینگن نوع B: این نوع ویزای ترانزیتی به متقاضی مجوز لازم برای عبور از چند کشور شینگن و ورود به کشوری در خارج از حوزه شینگن را می دهد. متقاضی می تواند در مدت 5 روز از طریق زمینی یا با قطار و یا ماشین وارد کشور خارج از محدوده شینگن شود.
 • ویزای نوع C: این نوع ویزا برای سفرهای کوتاه مدت و با هدف مشخص می باشد. متقاضی می تواند برای دیدار خانواده و بستگان، شرکت در مسابقه های ورزشی، شرکت در رویدادهای فرهنگی و هنری و برای اهداف توریستی با اخذ این ویزا در کشورهای عضو پیمان شینگن اقامت کند.

اخذ ویزای اعتبار محدود منطقه ای Limited Territorial Validity Visa شینگن

ویزای اعتبار محدود منطقه ای Limited Territorial Validity Visa شینگن یک نوع ویزای موقت است که به دلایل اضطراری مانند شرایط پناهندگان و شرایط انسان دوستانه صادر می شود. متقاضی با دارا بودن این ویزا می تواند به همان کشوری که از آن ویزا را دریافت کرده یا کشورهای دیگر که در زمان اخذ ویزا مشخص شده وارد شود.

در واقع متقاضی به جز این کشورهای تعیین شده نمی تواند به کشورهای دیگر حوزه شینگن وارد شود. مشاوران موسسه های مهاجرتی در مورد اخذ ویزای شینگن از شیراز و این نوع ویزا راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.

اخذ ویزای شینگن از شیراز و ویزای ملی National Visa

ویزای ملی National Visa یکی دیگر از انواع ویزای شینگن است که به ویزای نوع D شناخته می شود. متقاضیان برای تحصیل، کار و یا اقامت دائمی می توانند با اخذ ویزای ملی شینگن در کشورهای عضو پیمان شینگن اقامت و کار کنند و یا به تحصیل بپردازند. برای اخذ ویزای شینگن از شیراز و آگاهی از شرایط اخذ این نوع ویزا با مشاوران موسسه های مهاجرتی تماس بگیرید.

چرا ویزای شینگن ریجکت می شود؟

از شرایط مهم پذیرش و اخذ ویزای شینگن از شیراز ارائه مدارک لازم، دارا بودن تمکن مالی کافی و همچنین دارا بودن سوابق سفر به کشورهای اروپایی می باشد. اما گاهی اوقات با دارا بودن همه این شرایط درخواست اخذ ویزای شینگن متقاضی ریجکت می شود. برخی از مهم ترین دلایل ریجکتی اخذ ویزای شینگن از شیراز عبارت است از:

 • عدم ارائه توضیحات قانع کننده برای هدف سفر
 • قانع نشدن افسر پرونده ویزای شینگن از بازگشت متقاضی
 • عدم ارائه مدارک کافی برای بازگشت متقاضی
 • دارا بودن سوء سابقه و ارتکاب جرم
 • ارائه مدارک ناقص و غیرواقعی
 • عدم ارائه مدارک و اسناد مالی کافی
 • دارا بودن پاسپورت مخدوش و نامعتبر
 • مشخص نبودن هرف و برنامه سفر

اخذ ویزای شینگن از شیراز و مدارک مالی لازم

متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز باید مدارک لازم را ارائه دهند. یکی از مهم ترین این مدارک گواهی تمکن مالی و اسناد مالی کافی برای تضمین تامین هزینه های اقامت در مدت حضور در کشورهای محدوده شینگن می باشد. شرایط مدارک مالی و تمکن مالی متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز عبارت است از:

 • پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی به همراه نام و نام خانوادگی متقاضی و تاییدیه بانک از 3 تا 6 ماه. برای حساب های کوتاه مدت کپی از قراردادهای سپرده کوتاه مدت و پرینت حساب الزامی است.
 • کارت حساب سپرده به همراه گواهی تمکن مالی از امور بین الملل بانک برای حساب های بلند مدت. میزان درآمد شخصی حساب های بانکی در این حساب مشخص باشد.
 • حداقل مانده حساب برای هر متقاضی در حدود 40 میلیون تومان است که برای یک خانواده 3 نفره در حدود 120 میلیون تومان می باشد.
 • میزان درآمد شخصی حساب های بانکی باید در این حساب های کوتاه مدت و بلند مدت قید شود.
 • ارائه ضمانت نامه بانکی به مبلغ 50.000.000 تومان برای هر متقاضی الزامی است.

اخذ ویزای شینگن از شیراز و مدارک شغلی لازم

متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز باید علاوه بر مدارک و اسناد مالی مدارک شغلی را نیز ارائه دهند. مدارک شغلی لازم برای اخذ ویزای شینگن از شیراز بر اساس نوع مشاغل عبارت است از:

 • مدارک شغلی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه و یا تدریس در دانشگاه
 • مدارک شغلی برای دانش آموزان: گواهی اشتغال به تحصیل و یا کارت دانش آموزی
 • مدارک شغلی برای مدیر عامل و رئیس شرکت های خصوصی: گواهی اشتغال به کار با ذکر عنوان شغلی (مدیر عامل/ رئیس هیئت مدیره/ عضو هیئت مدیره و غیره) به همراه تاییدیه روی سر برگ شرکت و همچنین اصل روزنامه رسمی تاسیس شرکت
 • مدارک شغلی برای کارمندان شرکت های خصوصی: گواهی اشتغال به کار با ذکر عنوان شغلی/ سوابق کاری/ حقوق و مزایا و مشخصات فردی و تاریخ شروع کار/ میزان حقوق و همچنین لیست بیمه از اداره تامین اجتماعی/ سابقه بیمه یک سال قبل و یک سال بعد از سفر با مهر تامین اجتماعی
 • مدارک شغلی برای کارمندان بخش دولتی: آخرین حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی با مهر و همچنین گواهی اشتغال به کار
 • مدارک شغلی برای پزشکان: اصل کارت نظام پزشکی و اصل پروانه مطب
 • مدارک شغلی برای مهندسان: اصل کارت نظام مهندسی و اصل پروانه مهندسی
 • مدارک شغلی برای وکلا: اصل پروانه وکالت و اصل کارت وکالت
 • مدارک شغلی برای ساختمان سازان: اصل گواهی ساختمان و اصل قراردادهای کاری و همچنین اصل پایان کار ساختمان
 • مدارک شغلی برای مشاغل آزاد: اصل جواز کسب و اصل کارت بازرگانی

ویزای مولتی پل شینگن چه نوع ویزایی است؟

کشورهای حوزه شینگن برای متقاضیانی که دارای سوابق متعدد سفر به کشورهای اروپایی حوزه شینگن می باشند، ویزای مولتی پل شینگن را ارائه می دهند. متقاضیان برای دریافت این ویزای 5 ساله باید دارای شرایط اقتصادی و مالی عالی در کشور خود باشند تا واجد شرایط اخذ این نوع ویزای بی نظیر شوند. علاوه بر این متقاضیان باید قصد ترک کشورهای عضو شینگن قبل از انقضای ویزای خود داشته باشند. موسسه های مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضی شرایط اخذ ویزای شینگن از شیراز از نوع مولتی پل را فراهم می کنند.

 چند نکته مهم در اخذ ویزای شینگن از شیراز

متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز باید به نکات مهمی مانند ارائه مدارک لازم، حضور در سفارت برای انگشت نگاری در وقت مقرر و ارائه اسناد و گواهی های مالی توجه کنند. در این بخش از مقاله به ارائه نکات مهم در اخذ ویزای شینگن از شیراز می پردازیم:

 • برای متقاضیان زیر 18 سال رضایت نامه محضری لازم است.
 • برای اخذ ویزای شینگن متقاضی باید همه مدارک را در اندازه A4 ارائه دهد.
 • ویزای شینگن رفع ریجکتی ندارد. متقاضی می تواند یک سال پس از ریجکتی در تورهای گروهی اروپا شرکت و به این کشورها سفر کند.
 • مهم ترین شرایط برای اخذ ویزای شینگن از شیراز دارا بودن تمکن مالی کافی و اسناد بانکی معتبر و همچنین مدارک لازم با مهر رسمی دارالترجمه می باشد.

شرایط اخذ ویزای شینگن از شیراز

شرایط اخذ ویزای شینگن بر اساس اهداف سفر و شرایط سفارت ها با هم متفاوت است. علاوه بر این بر طبق شرایط زندگی، تحصیلی و کاری متقاضی نوع ویزا شینگن نیز متفاوت می باشد. از مهم ترین شرایط اخذ ویزای شینگن از شیراز وضعیت اشتغال متقاضی، وضعیت تاهل، سوابق سفر و سن متقاضی را می توان نام برد. انواع ویزای شینگن در مراکز اخذ ویزای شینگن از شیراز عبارت است از:

 • ویزای توریستی شینگن
 • ویزای تحصیلی شینگن
 • ویزای کاری شینگن
 • ویزای سرمایه گذاری شینگن

اخذ ویزای شینگن از شیراز و ویزای توریستی شینگن

متقاضیان می توانند با اخذ ویزای توریستی و گردشگری به اروپا سفر کنند، اما لازمه این کار اخذ ویزای توریستی شینگن می باشد. متقاضیان با دریافت ویزای توریستی شینگن می توانند از 3 ماه تا 6 ماه در محدوده کشورهای عضو پیمان شینگن اقامت کنند. متقاضیان می توانند برای اخذ ویزای شینگن از شیراز به لیست آژانس های مهاجرتی و یا مراکز اخذ ویزای توریستی شینگن از شیراز مراجعه کنند.

 • متقاضیان برای برنامه ریزی اخذ ویزای توریستی شینگن از شیراز باید حداقل 15 روز قبل از سفر درخواست خود را ارائه دهند.
 • در صورت موافقت با ویزای توریستی متقاضی پس از پرداخت هزینه ویزای توریستی می تواند برچسب ویزا را دریافت کند.
 • ارائه بیمه مسافرتی برای متقاضیان اخذ ویزای شینگن از شیراز الزامی است.
 • اجرای قوانین جدید اخذ ویزای شینگن در سال 2021 در ایران نیز امکان پذیر خواهد بود.

شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن از شیراز

متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن از شیراز از نوع توریستی از آژانس ها و موسسه های مهاجرتی باید واجد شرایط باشند. از مهم ترین شرایط اخذ ویزای توریستی شینگن از شیراز موارد زیر را می توان نام برد:

 • دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافی دارای دو صفحه خالی برای برچسب ویزا
 • دارا بودن گواهی اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل و ارائه آن به سفارت
 • دارا بودن تمکن مالی کافی برای اثبات توانایی تامین هزینه های اقامت
 • دارا بودن پرینت گردش حساب 3 ماه اخیر مهر و امضا شده بانکی
 • دارا بودن آدرس محل اقامت یا اجاره نامه و یا برگه رزرو هتل
 • دارا بودن نامه از طرف آژانس برگزار کننده تور مسافرتی
 • دارا بودن رزرو بلیط رفت و برگشت به کشور مقصد
 • دارا بودن 2 عکس رنگی با زمینه سفید گرفته شده در 3 ماه گذشته
 • ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزای توریستی شینگن

فهرست مطالب

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.