لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در سال 1400

0

اگر چه تعداد کت و شلوارهای یک آقا با تعداد لباس های شب یک خانم برابری نمی کند، اما یک آقا حداقل برای لباس دامادی خود نیازمند یک دست کت و شلوار مناسب و خوش دوخت می باشد. در واقع هر آقا باید حداقل یک دست کت و شلوار مناسب داشته باشد که مشکل برای آقایان خرید همین یک دست کت و شلوار می باشد. زیرا علاوه بر هزینه بالا وقت زیادی را نیز باید برای خرید صرف کرد. امروزه بسیاری از فروشگاه های کت و شلوار فروشندگان آگاهی دارند که در انتخاب یک کت و شلوار مناسب به شما کمک می کنند.

اما ویژگی های فروشگاه های کت و شلوار در شیراز چیست؟ برای انتخاب و خرید یک دست کت و شلوار مناسب از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز به چه مواردی باید توجه کرد؟ لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز کدامند؟ و راز خوش پوشی برای خرید کت و شلوار چیست؟

مطالب این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین کت و شلوار را برای خود انتخاب کنید. در این مقاله که به همت مشاوران ارشد کسب و کار موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر تهیه شده است قصد داریم به همه پرسش های مطرح شده پاسخ دهیم، موارد مهم برای خرید یک کت و شلوار خوب و مناسب را شرح دهیم و لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز را ارائه دهیم.

لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز

چگونه بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز را پیدا کنیم؟

به منظور یافتن لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می توانید از چند روش اقدام کنید. یکی از این روش ها جستجوی ساده اینترنتی می باشد. برخی از بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز دارای وب سایت های فعال و صفحه های مجازی می باشند که از طریق مراجعه به این وب سایت ها و صفحه ها می توانید اطلاعات کاملی از انواع کت و شلوارهای موجود در این فروشگاه و قیمت آن ها را دریافت کنید.

 • اما بهترین روش برای یافتن لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز مراجعه به لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز ارائه شده در این مقاله می باشد.

ویژگی های بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز

مشتریان فروشگاه های کت و شلوار طیف و سیعی از افراد جامعه را شامل می شوند. می توان گفت که همه افراد حداقل برای شب عروسی خود نیازمند خرید یک دست کت و شلوار هستند. در واقع از مردم عادی تا پزشکان و مهندسان مشتریان فروشگاه های کت و شلوار می باشند و بر این اساس باید دارای ویژگی هایی باشد که همه این مشتریان را جذب کند. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار در شیراز عبارت است از:

 • دارا بودن انواع کت و شلوار با پارچه های مختلف
 • دارا بودن کت و شلوارهای متنوع با کیفیت بالا
 • دارا بودن فضای کافی و راحت برای خرید
 • اطمینان مشتریان از اصل بودن پارچه ها و برند کت و شلوار
 • مناسب بودن طراحی و دیزاین فروشگاه از لحاظ نظم و ترتیب کالاها
 • خوش برخورد بودن فروشنده و ارائه راهنمایی های لازم
 • آشنا بودن فروشندگان کت و شلوار با تناسب بدن
 • رعایت بهداشت در ارائه کت و شلوارها برای پرو
 • دارا بودن فروش آنلاین و بدون مراجعه حضوری مشتریان

رازهای خرید کت و شلوار از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز

برای خوش پوش بودن قوانین و تکنیک هایی وجود دارد که آگاهی از آن ها کمک می کند تا یک دست کت و شلوار مناسب و خوش دوخت را برای خود تهیه کنید. بسیاری از آقایان برای خرید کت و شلوار سردرگم و کلافه می شوند و در آخر هم نمی توانند یک انتخاب خوب داشته باشند. بر این اساس در این بخش مقاله به ارائه رازهای خرید کت و شلوار از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می پردازیم و سپس هر یک از این اصول را به طور خلاصه شرح می دهیم:

 • وجود هماهنگی بین کت و شلوار و پیراهن

علاوه بر توجه به رنگ و طرح کت و شلوار و پیراهن، جنس این سه قلم کالا نیز باید با هم متناسب باشد. مثلاً اگر جنس کت و شلوار شما از پشم و مختص زمستان است، پوشیدن پیراهن نخی زیر این کت و شلوار اصلاً مناسب نیست.

 • اهمیت کت بیشتر از شلوار

برای خرید کت و شلوار مناسب توجه به خوش پوش بودن شلوار مهم تر از کت است. در مرحله اول باید به مناسب و اندازه بودن کت توجه کنید. در واقع گشادی و بلندی شلوار را می توان درست کرد، اما امکان دخل و تصرف در اندازه های کت وجود ندارد. به همین دلیل اندازه و مناسب بودن کت خیلی مهم تر از شلوار است.

 • اهمیت اندازه بودن سرشانه کت

مهم ترین قسمت یک کت مردانه شانه و سرشانه کت است. کت مناسب و اندازه باید بدون کشیدگی و چین و چروک روی بدن قرار بگیرد. اگر سرشانه های یک کت گشاد و بدقواره باشد، آن کت مناسب شما نیست.

 • اهمیت اندازه بودن آستین

اندازه آستین کت و اصولی بودن آن اهمیت زیادی در خوش پوشبودن کت دارد. آستین کت باید در نقطه شروع مچ دست تمام شود و آستین پیراهن زیر کت باید در حدود یک و نیم سانت از زیر کت مشخص باشد.

 • هماهنگی بین کفش و جوراب

به طور کلی رنگ جوراب و کفش شما باید با رنگ کت شما هماهنگی داشته باشد. برای کت و شلوار مشکی رنگ جوراب مشکی را انتخاب کنید که بهترین رنگ است. برای کت و شلوارهای رنگی برای انتخاب رنگ جوراب به رنگ شلوار خود توجه کنید.

 • هماهنگی بین کفش و کمربند

برای ست کردن کفش و کمربند خود یک اصل مهم را فراموش نکنید. آن اصل این است که همیشه کمربند و کفش شما باید از لحاظ رنگ با هم مطابقت داشته باشد. اگر کفش شما مشکی است، باید کمربندتان نیز مشکی باشد و این اصل برای همه رنگ ها صدق می کند.

 • تناسب بین قد شلوار و پهنای شلوار

یک قانون کلی برای قد مناسب شلوار مردانه وجود دارد. بر اساس این قانون میان قد شلوار و پهنای شلوار رابطه مستقیمی وجود دارد. در واقع هر چه شلوار تنگ تر باشد، قد شلوار کوتاه تر می شود و هر چه شلوار گشادتر باشد، قد شلوار بلندتر می شود.

اهمیت رنگ کت و شلوار مناسب

برای خرید یک کت و شلوار مناسب از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز باید در ابتدا به رنگ، جنس و طرح کت و شلوار توجه کرد. کت و شلوارهای رنگ روشن و یا طرح دار در مقایسه با کت و شلوارهای تیره رنگ اهمیت کمتری دارند. بهترین رنگ برای کت و شلوار مناسب رنگ های سیاه، خاکستری و سرمه ای است. در واقع حتی اگر جنس پارچه های کت و شلوار با این رنگ های سیاه و خاکستری چندان مرغوب نباشد، خیلی مشخص نمی شود.

اهمیت باز و بسته بودن دکمه های کت

باز و بسته بودن دکمه های کت برای آقایان قوانین خاص خود را دارد. به عنوان مهم ترین قانون دکمه های کت به هنگام نشستن باید باز باشد. قانون دیگر اینکه اگر کت دارای 3 دکمه است، تنها دکمه میانی باید بسته باشد. برای کت های دو کمه هم فقط یک دکمه باید بسته باشد. تعداد دکمه های کت برای افراد لاغر و باریک و افراد چاق با هم متفاوت است. در ادامه مقاله لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز به توضیح این مورد می پردازیم.

اهمیت پیراهن زیر کت و شلوار

انتخاب پیراهن مناسب در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز برای پوشیدن زیر کت از اهمیت زیادی برخوردار است. یک پیراهن مناسب می تواند جلوه یک کت و شلوار معمولی را صد چندان کند، همان طور که یک پیراهن گران قیمت اما نامناسب می تواند کل ظاهر یک کت و شلوار گران را خراب کند. هماهنگی جنس پیراهن با کت و همچنین طرح و رنگ آن اهمیت زیادی دارد.

اهمیت مناسب بودن شلوار

اندازه و قد شلوار باید با کت متناسب باشد. شلوار نباید بیش از اندازه تنگ و یا گشاد باشد. اندازه بلندی شلوار باید تا اندازه ای باشد که جوراب ها را به هنگام نشستن کمی نشان دهد. به هنگام ایستادن جوراب ها نباید از زیر شلوار مشخص باشد، در واقع شلوار نباید کوتاه باشد. در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می توانید شلوارهای مناسب با هیکل و قد خود را انتخاب کنید.

اهمیت استفاده از کراوات مناسب

مطابقت و هماهنگی رنگ و طرح کراوات با کت اهمیت زیادی در خوش پوش بودن دارد. گره کراوات باید به گونه ای باشد که قسمت بالای کراوات به یقه پیراهن بسته شود و ته آن تا کمی پایین شلوار برسد. اگر سر شما بزرگ است از یک گره ویندسور و اگر سر کوچک دارید، از یک گره نیم ویندسور استفاده کنید. فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز کراوت ها و پاپیون های مناسب کت و شلوار را به شما پیشنهاد می دهند.

اهمیت استفاده از جلیقه با کت و شلوار

کت و شلوارهای سه تکه یا همراه با جلیقه انتخاب جذاب و شیکی برای خوش پوشان در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز است. پوشیدن جلیقه زیر کت یک سبک و استایل خاص به لباس آقایان می دهد و در محیط های گوناگون و موقعیت های مختلف می تواند یک انتخاب عالی محسوب شود. ترکیب جلیقه و کت و شلوارهای کلاسیک و مدرن یک گزینه برتر برای رویدادهای رسمی و کاری می باشد. جدا از استایل خاص نقش جلیقه می تواند به عنوان یک لایه گرم کننده در زیر کت و شلوار برای روزهای سرد و یا روی یک پیراهن بدون کت برای روزهای خنک محسوب شود.

اهمیت استفاده از لوازم جانبی به همراه کت و شلوار

لوازم جانبی که معمولاً با کت و شلوار استفاده می شود، شامل کمربند، کراوات، سنجاق کراوات، ساعت و دست بند و کیف می باشد. همه این لوازم جانبی زمانی جلوه زیبایی به کت و شلوار شما می دهند که با لباس شما هماهنگ باشند. پوشیدن یک ساعت اسپورت با کت و شلوار رسمی چندان خوشایند نیست.

 • استفاده از یک ساعت مناسب هر چندان ارزان قیمت و یک دست بند زیبا جلوه کت و شلوار شما را صد چندان می کند.
 • استفاده از سنجاق کروات و یا دکمه های مخصوص کت برای سر آستین کت برای خوش پوشی شما بسیار مناسب است.
 • فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز اکسسوری ها و لوازم جانبی مناسب با کت و شلوار را عرضه می کنند.

اهمیت جنس پارچه کت و شلوار

کت و شلوار جنس پشمی یک گزینه خوب برای همه فصل های سال است، چون کت و شلوارهای نخی فقط برای بهار و تابستان مناسب است. جنس پشمی کت و شلوار بسیار مناسب و باارزش است و برای مراسم مختلف می توان از آن استفاده کرد. پارچه های تیره رنگ در مقایسه با پارچه های طرح دار و رنگی برای کت و شلوار مناسب تر است. اگر رنگ تیره را برای پارچه کت و شلوار انتخاب کنید، گستره استفاده از کت و شلوار افزایش می یابد.

 • در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می توانید پارچه های مخمل، جیر، پارچه های نقش دار و چهارخانه زیبا را برای کت و شلوار انتخاب کنید.

پیشنهاد میکنیم مطلب لیست بهترین فروشگاه های کیف و کفش در شیراز را حتما ببینید.

انتخاب کت و شلوار از نظر تناسب

اگر برای مراسم و جشن عروسی قصد انتخاب یک کت و شلوار مناسب را دارید، کت و شلوارهای کلاسیک گزینه برتر می باشند. در واقع کت و شلوارهای راحت کلاسیک موجود در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز برای موقعیت های کاری و اجتماعی و همچنین مراسم و جشن ها برای شما بسیار مناسب است. راحتی و شل بودن اطراف قفسه سینه و بلندتر بودن طول کت راحتی و آرامش زیادی به شما می دهد.

 • در حالی که برای یک مراسم مدرن و خلاقانه انتخاب یک کت و شلوار اسلیم فت و تقریباً یک گزینه برتر می باشد.
 • برای افرادی که دارای اندام باریک و بلند می باشند، کت و شلوارهای تن خور و چسبان بیشتر مناسب است.

انتخاب کت و شلوار از نظر موقعیت کاری

برای انتخاب یک دست کت و شلوار مناسب محل کار راحتی و دوام آن اهمیت زیادی دارد. در واقع یک دست کت و شلوار مناسب برای محل کار باید دارای دوام و رنگ ثابت و کیفیت بالا برای پوشیدن هر روز باشد. طرح ساده، رنگ تیره و راحتی و سبکی کت و شلوار برای محل کار از موارد مهم در انتخاب کت و شلوار مناسب برای کار در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می باشد.

 • کت و شلوار دامادی باید دارای جلوه و از پارچه های باکیفیت و فاخر باشد تا نماد برازنده و فاخری به داماد در بهترین شب زندگیش بدهد.
 • متفاوت بودن جنس کت و شلوار و استفاده از جلیقه به همراه کراوات و یا پاپیون مناسب جلوه کت و شلوار دامادی را افزایش می دهد.
 • کت و شلوارهای غیررسمی برای رفت و آمد روزانه راحت و بدون دردسرهای کت و شلوار رسمی می باشند.

نکات مهم برای خرید کت و شلوار مناسب

برای انتخاب و خرید فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز توجه به موارد زیر الزامی است:

 • لزوماً هر کت و شلوار گران قیمت و برند مناسب و بهتر نیست، برخی از کت و شلوارهای ارزان با جنس خوب و کیفیت خوب هم می توانند برای شما مناسب باشند.
 • اگر قد شما چندان بلند نیست، از کت و شلوار با رنگ های متفاوت استفاده نکنید. برای شما کت و شلوارهای مشکی، خاکستری و سورمه ای بهترین انتخاب است.
 • اگر برای یک مراسم رسمی قصد خرید کت و شلوار را دارید، انتخاب کت و شلوار با طرح ساده و رنگ تیره بهترین انتخاب است.
 • اگر کمی اضافه وزن دارید، کت هایی را انتخاب کنید که در قسمت پشت دارای دو چاک می باشند. این کت ها شما را لاغرتر نشان می دهند.
 • اگر قدبلند هستید، از کت های سه دکمه استفاده کنید و اگر قد متوسط یا کوتاه دارید، کت های دو دکمه انتخاب بهتری برای شما هستند.
 • اندازه بودن سرشانه کت و همچنین اندازه بودن گشادی و بلندی شلوار نقش مهمی در زیبایی کت و شلوار دارد.
 • اگر با کت و شلوار کروات استفاده می کنید، دکمه بالای کت خود را همیشه بسته نگهدارید.
 • در موقعیت های غیررسمی استفاده از کراوات ضرورتی ندارد.
 • ورودی جیب بسیاری از کت ها دوخته شده است و این بسته بودن ورودی جیب فرم بهتری به کت شما می دهد، اما اگر قصد باز کردن آن را دارید با احتیاط این کار را انجام دهید.

بهترین انتخاب کت و شلوار دامادی

برای مراسم عروسی نه تنها زیبایی و بی نقص بودن لباس عروس بلکه خوش پوش بودن و خوش تیپی داماد نیز اهمیت خاصی دارد. بر این اساس انتخاب کت و شلوار مناسب دامادی یک کار مهم است. برای انتخاب کت و شلوار مناسب برای دامادی از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز توجه به موارد زیر ضروری است:

 • متناسب بودن کت و شلوار با اندام و فرم بدن: کت و شلوار باید دقیقاً قالب بدن داماد باشد. به عبارت بهتر کت و شلوار دامادی نباید تنگ و یا گشاد باشد.
 • متناسب بودن رنگ کت و شلوار با پیراهن: بیشتر دامادها برای کت و شلوار رنگ مشکی و برای پیراهن رنگ سفید را انتخاب می کنند. اما برای خاص و متفاوت بودن انتخاب کت و شلوار یکدست سفید یا مشکی گزینه عالی می باشد. برای عروسی در فصل های گرم تابستان انتخاب کت و شلوار کرم و یا طوسی گزینه مناسبی می باشد.
 • متناسب بودن کت و شلوار با قد: دامادهای لاغر و استخوانی باید کت و شلوارهایی را انتخاب کنند که لاغر بودن آن ها بیشتر به چشم نیاید. دامادهای قد کوتاه نیز برای کت و شلوار مناسب باید کت های یقه برگردان را انتخاب کنند.
 • متناسب بودن رنگ و طرح کراوات: کراوات و دستمال جیب داماد باید از نظر رنگ و طرح با هم متفاوت باشد. برای یک کت و شلوار شیک دامادی یک کراوات ساده و بدون طرح انتخاب عالی است. توجه کنید که گره کراوات شل نباشد و رنگ کراوات متناسب با فصل باشد.

بهترین کت و شلوار برای افراد چاق

بهترین انتخاب کت و شلوار برای افراد چاق و با اضافه وزن، رنگ های تیره، مشکی، سورمه ای و قهوه ای تیره است. هر چه رنگ کت و شلوار تیره تر باشد، افراد لاغرتر به چشم می آیند. علاوه بر این انتخاب کت یک دکمه بالاتنه افراد چاق را کشیده تر نشان می دهد. هر چه تعداد دکمه های کت و شلوار کمتر باشد، برای افراد چاق انتخاب بهتری است.

 • پارچه مناسب برای کت و شلوار افراد چاق پارچه های مات و ساده است. پارچه های براق و طرح های چهارخانه بدن را پهن تر نشان می دهند.
 • پیراهن های براق و جنس پفکی نیز برای کت و شلوار افراد چاق مناسب نیست.
 • شلوارهای صاف و بدون پلیسه برای کت و شلوار افراد چاق کمک می کند تا پایین تنه این افراد کشیده تر به چشم آید.
 • در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز در لیست فروشگاه های کت و شلوار در شیراز می توانید کت و شلوارهای مناسب با اندام و قد خود را تهیه کنید.

بهترین کت و شلوار برای افراد لاغر

اگر بلند قد و لاغر و باریک هستید، باید بگوییم که هر مدل کت و شلوار به شما می آید. اما اندازه بودن کت و شلوار نیز اهمیت فراوانی دارد. برای افراد لاغر و بلند استفاده از کت های دولبه و 6 دکمه یک انتخاب عالی است. استفاده از کت های اپل دار در فروشگاه های کت و شلوار در شیراز کمک می کند تا در کت و شلوار تنومندتر به نظر برسید.

بهترین کت و شلوار برای افراد درشت اندام

اگر بدنی تنومند و ورزیده دارید، باید کت های یقه آرشال را از فروشگاه های کت و شلوار در شیراز انتخاب کنید. کت و شلوارهای ساده و بدون طرح برای افراد تنومند گزینه مناسب است. استفاده از کت های دو لبه و دکمه های 6 تایی موجب بدهیکل شدن افرادی می شود که درشت اندامند. مناسب بودن قد کت و احساس راحتی در کت و همچنین توجه به کراوات و یقه پیراهن اهمیت زیادی برای درشت اندام ها دارد.

فهرست مطالب

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.