لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز در سال 1400

0

پوشیدن ساعت در گذشته های دور همچون داشتن یک ماشین لوکس و گران قیمت بود. در واقع ساعت فقط به عنوان یک وسیله شخصی و نشان دادن زمان دقیق کاربرد نداشت، بلکه نشان دهنده ثروت، شرایط اجتماعی و خانوادگی و پرستیژ یک نفر بود. در آن زمان ها ارزش ساعت این قدر زیاد بود که یا به عنوان ارثیه گران بها از پدران به فرزندان منتقل می شد و یا در جشن های بازنشستگی به عنوان نشانه ای از احترام و بزرگداشت به افراد اهدا می شد. هر چند امروز هم پوشیدن ساعت های لوکس و گران قیمت به نمادی از شخصیت و پرستیژ اجتماعی افراد تبدیل شده است.

اما چه نوع ساعت هایی برای ما مناسب است؟ ساعت فروشی های شیراز چه نوع ساعت هایی را عرضه می کنند؟ ویژگی های بهترین ساعت در ساعت فروشی های شیراز کدام است؟ و لیست ساعت فروشی های شیراز کدامند؟

کارشناسان و مشاوران کسب و کار موسسه حقوقی و مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی نگر با تهیه این مقاله به همه پرسش های مطرح شده پاسخ داده اند و همچنین اطلاعات لازم در مورد لیست ساعت فروشی های شیراز را نیز ارائه کرده اند.

اگر قصد خرید یک ساعت مناسب را دارید، اما نمی دانید ویژگی های یک ساعت خوب چیست، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز
لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز

لیست ساعت فروشی های شیراز و اهمیت پوشیدن ساعت

در این دوره کنونی و عصر پیشرفت، ساعت نه فقط به عنوان نماد تکنولوژی و پیشرفت و نه فقط به عنوان یک ارثیه ارزشمند، بلکه به عنوان یک جزء مهم از تیپ و لباس جنبه ظاهری و اجتماعی محسوب شود. در واقع پوشیدن ساعت های گران قیمت و سوپرلوکس نشان از موقعیت اقتصادی و پرستیژ اجتماعی دارد. در ساعت فروشی های شیراز ارائه شده در لیست ساعت فروشی های شیراز می توانید انواع ساعت های لوکس و برند را تهیه کنید.

 • ساعت های ساخته شده از طلا، پلاتین و یا نقره و نشان گذاری شده با الماس و جواهرات با آخرین تکنولوژی های به کار رفته در موتور قدرتمند آن این روزها جایگاه ویژه ای در نوع لباس پوشیدن افراد مهم و باجذبه دارد.
 • شاید این گفته سازنده فیلم های جیمز باند، آقای یان فلمینگ در مورد ارزش ساعت چندان دور از واقعیت نباشد: ” ساعت یک جنتلمن به اندازه کت و شلوار او نشان دهنده شخصیت او است.”
 • اهمیت و ارزش ساعت چه در زمانی که داشتن ساعت برابر با داشتن یک ماشین گران قیمت بود و چه در حال حاضر که با کم ترین هزینه نیز می توان زیباترین و شکیل ترین ساعت را تهیه کرد، هنوز در بالاترین سطح و در جایگاهی ویژه قرار دارد.

لیست ساعت فروشی های شیراز و تاریخچه ساخت ساعت

تا اواخر قرن بیستم از ساعت به عنوان یک وسیله تزئینی و گرانقیمت در دستبند زنان استفاده می شد. این گونه استفاده از ساعت موجب شکسته شدن شیشه ساعت و صدماتی به آن می شد. پس از آن در سال 1914 با شروع جنگ جهانی اول، به دلیل نیاز سربازان به اطلاع از ساعت دقیق برای حمله استفاده از ساعت های جیبی مرسوم شد.

پس از پایان جنگ ساعت های نظامی به عنوان یک کالای غیرنظامی برای مردان روانه بازار شد. با بازگشت سربازان به خانه این ساعت های نظامی به ساعت هایی برای عموم مردم تبدیل شد و در دهه 1950 استفاده از ساعت برای مردم عمومیت پیدا کرد.

لیست ساعت فروشی های شیراز و انتخاب ساعت مچی

سالانه در حدود 1.2 میلیارد ساعت در انواع و اقسام مختلف در جهان ساخته می شود. امروزه با ترکیب فناوری های دیجیتالی و مکانیکی ساعت های ترکیبی از هر دو کارکرد و یا صرفاً دیجیتالی و یا صرفاً مکانیکی پیشرفته به بازار عرضه می شود. با مراجعه به ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز می توانید ساعت های دیجیتال، مکانیکی و یا کوارتز را تهیه کنید.

نکته مهم در تولید ساعت های امروزی عدم تفاوت میان ساعت های مچی مردانه و زنانه می باشد. در واقع برای خریداری یک ساعت مچی مناسب دیگر زنانه یا مردانه بودن ساعت چندان تفاوتی ایجاد نمی کند و ملاک های دیگر ارزش بیشتری دارند. برخی از ملاک های مهم برای انتخاب و خرید یک ساعت مچی مناسب عبارت است از:

 • تعیین کارآیی ساعت:

اینکه ساعت را به چه منظوری استفاده می کنید، به عنوان نشان دادن زمان، به عنوان یک جزء از تیپ و لباس و یا به عنوان نمادی از پرستیژ اجتماعی، اهمیت زیادی در انتخاب ساعت دارد.

 • استفاده های خاص از ساعت:

اینکه از ساعت در محل کار استفاده می کنید یا مهمانی ها و دورهمی ها و یا برای ورزش و یا اهداف خاص دیگر برای انتخاب نوع ساعت حائز اهمیت است.

 • برند و مارک تجاری ساعت:

اگر به لوکس بودن ساعت اهمیت زیادی می دهید، انتخاب ساعت مچی با برندهای تجاری خاص و گران قیمت ارزش هزینه کردن را دارد.

لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز
لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز

ساعت فروشی های شیراز و موارد مهم در پوشیدن ساعت

به منظور انتخاب ساعت های گران قیمت برای نشان دادن پرستیژ اجتماعی و یا ساعت های ارزان قیمت فقط برای آگاهی از زمان باید به موارد مهمی را در نظر بگیریم. برخی از موارد انتخاب ساعت از فروشگاه های ساعت فروشی در شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز عبارت است از:

 • از ساعت های فانتزی و رنگی با تیپ رسمی و کت و شلوار و یا ساعت مچی گران و لوکس با لباس ورزشی استفاده نکنید.
 • ساعت های گران قیمت و ارزشمند معمولاً وزن سنگین تری در مقایسه با ساعت های معمولی و ارزان دارند.
 • ساعت های مکانیکی بر اساس نوع ساعت دارای چند ثانیه خطا می باشند، اما ساعت های کواترز و یا ساعت های ساخت سوئیس بسیار دقیق و کمتر دارای خطا می باشند.

لیست ساعت فروشی های شیراز و عوامل مهم در خرید ساعت

برای خرید ساعت باید به سبک زندگی و کارکردهای ویژه ساعت از لحاظ خودتان توجه کنید. در این بخش از مقاله به ارائه برخی از عوامل و ویژگی های مهم برای خرید ساعت در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز می پردازیم:

 • قیمت و هزینه های خرید ساعت که از ساعت های ارزان و مد روز تا ساعت های چند میلیون دلاری لوکس و جواهرنشان را شامل می شود.
 • تناسب ساعت با اندازه و سایز مچ دست اهمیت زیادی دارد. پوشیدن ساعت های بزرگ و حجیم بر روی مچ های ظریف و نازک به اندازه پوشیدن ساعت های کوچک بر روی مچ های بزرگ احمقانه است.
 • راحتی ساعت با دست و اذیت نشدن مچ و یا پوست دست اهمیت زیادی در انتخاب ساعت دارد.
 • خوانایی راحت ساعت بدون خیره شدن طولانی به آن خیلی مهم است. مشخص بودن دقیق اعداد و نمادها و کوچک نبودن زیاد صفحه نمایش برای خرید یک ساعت مناسب اهمیت زیادی دارد.
 • برای خرید یک ساعت برند و لوکس در واقع برای برند آن هزینه می کنید و نه کیفیت ساخت آن. چون بسیاری از ساعت های برند به واسطه نام تجاری شان و یا تبلیغات چهره های شناخته شده معتبر می شوند.
 • امکان استفاده از گارانتی و قطعات یدکی به هنگام تعمیر و یا تعویض باتری و به طور کلی ارائه خدمات پس از فروش برای ساعت های برند و لوکس اهمیت زیادی دارد.
لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز
لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز

ساعت فروشی های شیراز و انوع ساعت

هر ساله میلیون ها و میلیاردها ساعت مچی زنانه، مردانه و بچه گانه با سبک ها و مدل های مختلف روانه بازار می شود. بسیاری از این ساعت های مچی بر اساس کارکرد طبقه بندی می شوند. در این بخش از مقاله به ذکر انواع مدل های ساعت در ساعت فروشی های شیراز ارائه شده در لیست ساعت فروشی های شیراز می پردازیم و سپس هر یک را به طور خلاصه بررسی می کنیم:

 • ساعت GMT
 • ساعت نظامی
 • ساعت خلبانی
 • ساعت غواصی
 • ساعت رانندگی
 • ساعت مجلسی
 • ساعت مد و فشن
 • ساعت هوشمند

ساعت فروشی های شیراز و ساعت GMT

شرکت هواپیمایی Pan American بر اساس نیاز خلبان ها به آگاهی از زمان دقیق بر اساس موقعیت جغرافیایی در حال پرواز خود با هواپیماهای جت به شرکت ساعت سازی رولکس سفارش ساخت ساعت های GMT را ارائه داد. در واقع ساعت های GMT در سال 1954 برای خدمه پروازهای بین المللی و خلبانانی ساخته شد که با سرعت کم بر فراز اقیانوس ها و قاره ها در حال پرواز بودند.

عبارت GMT خلاصه شده Greenwich Mean Time یک ساعت هماهنگ جهانی است که بر طبق ساعت گرینویچ تنظیم می شود. عقربه های استاندارد این ساعت بر روی زمان های محلی تنظیم می شود و با آگاهی از GMT می توان عقربه اصلی را با این این عقربه تنظیم کرد.

 • در لیست ساعت فروشی های شیراز در این مقاله ساعت فروشی های دارای ساعت های GMT را خواهید یافت.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت نظامی

ساعت های نظامی که از اولین ساعت های ساخته شده برای یک هدف خاص می باشند، دارای دوام و کیفیت بالایی می باشند. عملکرد این ساعت ها بیشتر از نشان دادن زمان و بیشتر برای ثابت کردن ثانیه ها برای همزمان کردن یک رویداد می باشد. ساعت های نظامی در حال حاضر بسیار پیشرفته، با دارا بودن ویژگی هایی مانند موتور کوارتز، ضد آب با شماره گیری درخشان و صفحه نمایشگر آنالوگ می باشند.

 • ساعت های نظامی، خلبانی و غواصی در ساعت فروشی های شیراز ارائه شده در لیست ساعت فروشی های شیراز موجود می باشد.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت خلبانی

در سال 1906 خلبان برزیلی ایده ساخت ساعتی را به لوئیس کارتیه ساعت ساز داد که همزمان در طی کنترل پرواز از ساعت و زمان دقیق نیز آگاهی یابد. در واقع خلبانان در آن زمان نمی توانستند همزمان هم هواپیما را کنترل کنند و هم از جیب خود ساعت را دربیاورند و به آن نگاه کنند. ساعت ساز کارتیه این مشکل را با ابداع یک بند چرمی بر روی دست و قرار دادن صفحه ساعت بر روی آن رفع کرد.

 • پس از جنگ جهانی دوم شرکت های بزرگ ساعت سازی ساعت های خلبانی را با کیفیت بسیار بالا ساخت و تولید کردند.
 • ساعت های خلبانی امروزی برخلاف ساعت های کوچک نظامی دارای شماره گیری بسیار بزرگ و به قطر 55 میلی متر است
 • از دیگر ویژگی های ساعت خلبانی بندهای ضخیم برای پوشیدن روی لباس و کاپشن، صفحه نمایش بسیار روشن، دارا بودن سیستم های GPS، دارا بودن ارتفاع سنج و نمایش سیگنال اضطرار رادیویی می باشد.
 • یکی از موارد مهم و جالب ساعت خلبانی این است که عقربه ساعت شمار آن داخلی اما عقربه دقیقه شمار آن خارجی است. که دلیل آن اهمیت بیشتر دقیقه در مقایسه با ساعت برای پروازهای جنگی است.
 • بسیاری از ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز انواع ساعت های خلبانی را به مشتریان عرضه می کنند.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت غواصی

ساعت غواصی از جمله ساعت های مختلف ورزشی و برای استفاده در اعماق اقیانوس ها و دریاها می باشد. ساختار ضد آب و مقاوم ساعت های غواصی برای محاسبه مدت زمان حضور در زیر آب حائز اهمیت فراوانی می باشد. در واقع اهمیت ساعت غواصی در ساعت فروشی های شیراز ارائه شده در لیست ساعت فروشی های شیراز فراتر از نشان دادن زمان دقیق می باشد و کاربرد مهم تری دارد.

 • اگر غواصان در عمق 10 متری دریا به مدت طولانی توقف کنند، نیتروژن در بافت های آن ها حل می شود و برای برگشت به سطح آب خطرات جدی برای آن ها به همراه دارد.
 • توقف های دوره ای در زیر آب با استفاده از این ساعت کمک حیاتی به غواصان می کند.
 • از ویژگی های ساعت غواصی می توان به بدنه سنگین، مقاومت در برابر فشار آب، صفحه نمایش ساده، کارکرد راحت با وجود پوشیدن دستکش های ضخیم غواصی و بند قابل تنظیم و ضد زنگ اشاره کرد.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت رانندگی

ساعت رانندگی بنا به نیاز رانندگان حرفه ای شرکت کننده در مسابقه های اتومبیل رانی در فاصله بین جنگ جهانی اول تا دوم ساخته و تولید شد. رانندگان برای اطلاع از زمان و دقیقه و ثانیه دقیق به ساعت های ویژه ای نیاز داشتند. دارا بودن مسافت سنج برای اندازه گیری سرعت ماشین در کلیومتر طی شده و همچنین کرونوگراف برای شمارش معکوس در ساعت رانندگی اهمیت زیادی داشت. از مهم ترین ویژگی های ساعت رانندگی موجود در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز می توان به بزرگتر بودن صفحه و اعداد و نمایشگرها اشاره کرد.

لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز
لیست بهترین ساعت فروشی های شیراز

ساعت فروشی های شیراز و ساعت مجلسی

ساعت های مجلسی که برای مهمانی های رسمی و جشن های دوستانه طراحی شده اند، گرچه در عمل فقط زمان دقیق را نشان می دهند، اما به عنوان یک وسیله لوکس و بیشتر برای پرستیژ اجتماعی استفاده می شوند. ظاهر ساده، نازک و سبک و بدون تجملات اما با هزینه بالا و گران قیمت از ویژگی های ساعت های رسمی عرضه شده در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز است. اندازه متناسب با مچ دست، طراحی ساده عقربه ها و گاهی استفاده از الماس و جواهر در نشانگرها این ساعت های رسمی را خاص و متفاوت کرده است.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت مد و فشن

تا قبل از سال 1983 استفاده از ساعت به عنوان یک وسیله لوکس و اشرافی فقط در انحصار عده ای خاص در جامعه بود. اما در همان سال نیکلاس هایک تولید ساعت های Swatch را شروع کرد. Swatch از ترکیب دو واژه Second و Watch به زودی به ساعت های پرتقاضای بازار تبدیل شد. ساعت های Swatch با کاربرد تکنیک های جدید اتوماتیک در طرح ها و رنگ های مختلف بازار را تصاحب کردند. قیمت پایین در حدود 50 دلار و کیفیت مناسب و همچنین تنوع زیاد از ویژگی های این ساعت ها محسوب شود.

 • از این ساعت های ارزان و متنوع در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز نه تنها برای اطلاع از زمان بلکه بیشتر از لحاظ تزئینی و یک وسیله شیک برای ست کردن با لباس ها استفاده می شد.
 • ساعت های مد و فشن با طراحی های جالب جعبه آن و قابلیت های ست شدن با بندهای رنگارنگ و جذاب امروزه از پرطرفدارترین ساعت های جهان می باشند.

ساعت فروشی های شیراز و ساعت هوشمند

یکی از رقیب های ساعت های معمولی ساعت های هوشمند می باشند که در قرن 21 با آخرین تکنولوژی به بازار آمده اند. مهم ترین ویژگی ساعت های هوشمند دارا بودن صفحه لمسی، GPS، شتاب سنج و سنسورهای اندازه گیری ضربان قلب می باشند. برخی از این ساعت های عرضه شده در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز با موبایل های هوشمند ست می باشند و امکان برقراری تماس و تنظیم صدا را دارند.

 • گرچه ساعت های هوشمند جدید برای کارکرد نیازی به اتصال به تلفن هوشمند ندارند و دارای GPD، شتاب سنج و سنسور ضربان قلب می باشند و در تناسب اندام و پیاده روی نقش مهمی دارند.
 • از معایب ساعت های هوشمند می توان به نیاز به شارژ مجدد در طول روز، وزن زیاد، احساس ناراحتی با پوشیدن آن ها به دلیل سنگینی و دوام کم اشاره کرد.

ساعت فروشی های شیراز و قیمت ساعت

قیمت ساعت بر اساس جنس بدنه، بند، برند و لوکس و جواهرنشان بودن آن متفاوت است. ساعت های فلزی از جنس آهن، تیتانیوم، طلا، نقره و پلاتین در مقایسه با ساعت های معمولی گران قیمت تر است. جنس بند ساعت چرم واقعی، چرم تقلبی، پلاستیک و لاستیک می باشد که البته نوع چرم واقعی آن ارزش زیادی دارد. برند ساعت های عرضه شده در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز نقش زیادی در قیمت آن دارد.

 ساعت فروشی های شیراز و ساعت های Swiss Made

برند تجاری Swiss Made به مجموعه ساعت های ساخت سوئیس در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز اطلاق می شود که دارای استانداردهای کیفیت بالایی می باشند. وجود این دو کلمه بر روی بدنه هر ساعت می تواند قیمت آن ساعت را تا 20% افزایش دهد. در واقع حک این برند بر روی ساعت نشان دهنده این است که در حدود 60% از هزینه های تولید این ساعت و یا بیش از نصف قطعات آن در کشور سوئیس ساخته شده است. در واقع کشور سوئیس بیش از نصف کل ارزش دلار تجارت جهانی ساعت را در اختیار دارد.

توصیه میکنم مطلب بهترین فروشگاه های موبایل در شیراز را نیز مطالعه کنید.

ساعت فروشی های شیراز و تفاوت ساعت های تقلبی و اصل

امروزه ساعت های فیک و تقلبی به صورت کیلویی به فروش می رسند و فروشندگان این نوع ساعت ها را به جای ساعت های اصل به مشتریان قالب می کنند. به منظور تشخیص ساعت های فیک و تقلبی از ساعت های اصل در ساعت فروشی های شیراز در لیست ساعت فروشی های شیراز به موارد زیر توجه کنید:

 • ارائه تخفیف های غیرمنطقی برای ساعت های فیک لوکس، چرا که هیچ برند اصلی کالای لوکس و گران قیمت خود را به یک هزارم قیمت به فروش نمی رساند.
 • خرید ساعت از فروشگاه های معتبر و دارای فروش های بالا برای ساعت های برند و خاص
 • کسب اطلاعات در مورد ویژگی های یک ساعت برند تجاری
 • عدم خرید اینترنتی و بدون دیدن پشت صفحه نمایش ساعت
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.