بهترین شرکت سبد گردان بورس در شیراز در سال 1400

0

شرکت سبد گردانی بورس در شیراز

یکی از راه های سرمایه گذاری که در دنیا پرطرفدار است، سرمایه گذاری در بازار پر سود بورس می باشد. این بازار نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد و در کنار سود زیاد، پر ریسک نیز می باشد بنابراین باید سرمایه خود را با اگاهی کامل وارد این بازار کرد.

اگر دانش کافی نسبت به بورس و تحلیل های آن ندارید، شرکت های سبد گردانی بورس معتبری این کار را برای شما انجام خواهند داد تا ریسک معاملات به حداقل برسد. برای آن که از بازار بورس و سودهای حاصل از آن عقب نمانید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید زیرا به معرفی و خصوصیات شرکت سبدگردانی بورس در شیراز پرداخته ایم.

سبدگردان بورس در شیراز به چه کسی گفته می شود؟

برای آن که بتوان از بازار بورس سود به دست آورد و یا یک سرمایه گذاری بلند مدت پر بازده را رقم زد،  باید کاملا با تحلیل ها و روند کار با سهام های مختلف را دانست. برای این کار باید دوره های آموزشی را به خوبی طی کرده باشید که زمان بر است.

در این میان برخی از شرکت ها فعالیت خود را در سبد گردانی بورس آغاز کرده اند. برای این کار افرادی که دارای مدارک و گواهینامه های انواع تحلیل های بورس هستند را استخدام می کنند و توسط همین اشخاص سبد و پرتفوی افراد را مدیریت می کنند.

پس سبد گردان ها اشخاص حقوقی هستند که سرمایه افراد که در بورس می باشد را به گونه ای مدیریت می کنند که نتیجه حاصل از معاملات به بهترین صورت باشد. در بهترین شرکت سبد گردانی بورس در شیراز از سبد گردان های حرفه ای و با تجربه استفاده می کنند که در نهایت منجر به یک سود خوب می شود.

بهترین شرکت سبد گردانی بورس در شیراز
بهترین شرکت سبد گردانی بورس در شیراز

سبد گردانی در شیراز را بشناسید.

حال که با سبد گردان و وظیفه آن آشنا شدید، باید با امر سبد گردانی نیز اشنا شوید. هر شخصی در زمان سرمایه گذاری در بورس دارای یک صفحه شخصی به نام پرتفوی می باشد که سهام های خریداری شده در آن به نمایش گذاشته می شود. سبدگردانی یعنی این که پرتفوی شما توسط سبد گردان ها کامل مورد بررسی و نظارت قرار بگیرد و هر گونه خرید، فروش و یا هر عمل دیگری که سبب سود دهی شود، توسط سبد گردان انجام بشود.

شرکت سبد گردانی بورس در شیراز تمام این موارد را توسط کادر با تجربه خود انجام می دهد تا حتی در روزهای نه چندان خوب بورس، سرمایه گذاری بلند مدت پر بازدهی را برای افراد رقم بزند. این امر به واسطه بررسی های دقیق موارد تاثیر گذار بر سهام ها کاملا شدنی است و امری دور از انتظار نمی باشد.

ردیف شرکت سبد گردانی آدرس شرکت سبد گردانی در شیراز شماره تماس
1
شرکت سبدگردانی آرمان اقتصاد (شعبه مرکزی) شیراز، بلوار پاسداران (زرهی)، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 14
اهواز، خیابان کیانپارس، حد فاصل خیابان 4 و 5 غربی، مجتمع کسری
بندرعباس، بلوار طالقانی( ساحلی)، روبروی کتابخانه قدیم، جنب بانک توسعه تعاون، کارگزاری مهرآفرین
07138330910
09173394890
2
شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد شعبه ممتاز شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 28 07136334970
07136334917
09921220028
09178043706
3
آموزشگاه تخصصی بورس سرمایه
شرکت کارگزاری بورس اقتصاد بیدار
شیراز، معالی آباد، نبش شریعتی 1، ساختمان پارسا(بانک شهر)، طبقه 3 07136236483
07136236442
09170500818
4
شرکت کارگزاری ارزش آفرین الوند شیراز، معالی ­آباد، نبش دوستان، ساختمان اداری الوند، طبقه2، واحد202 07136342030

ویژگی های بازر و مهم یک شرکت سبدگردان بورس در شیراز

شرکت های سبدگردان زیادی در همه جای ایران فعالیت دارند که شما می توانید، سرمایه خود را به آن ها بسپارید تا در بورس سرمایه گذاری کنید. اما انچه مهم است، انتخاب بهترین شرکت سبدگردانی می باشد تا سرمایه شما با کمترین ریسک مواجه شود.

هر چه شرکت انتخاب شده معتبرتر باشد، افراد با دانش تری پرتفوی شما را مورد بررسی قرار می دهند و احتمال سود دهی شما نیز بالاتر خواهد رفت بنابراین یک شرکت سبدگردانی بورس در شیراز باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 

  • شرکت سبدگردانی دارای مجوز از سازمان بورس باشد.

متاسفانه سودجویان زیادی با نام سبدگردانی سرمایه افراد را چپاول می کنند و در این میان افرادی که در این زمینه بی احتیاطی می کنند، سرمایه خود را از دست می دهند. پس شما برای سبدگردانی حتما شرکت هایی را انتخاب نمایید که دارای مجوز از سازمان بورس می باشند و کاملا زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند.

لازم به ذکر است که سازمان بورس به هر شرکتی این مجوز را نمی دهد و شرایط خاصی را برای کسب مجوز قرار داده است. پس بهتر است، شما نیز کاملا هوشیار باشید و سرمایه خود را به دست افراد بدون مجوز نسپارید زیرا راه پیگیری سفت و سختی نیز برای آن ها وجود ندارد.

 

  • یک شرکت سبدگردان با رزومه را انتخاب نمایید.

برای آن که در بورس سود به دست آورید، توصیه می کنیم شرکت سبدگردان بورس با سابقه و رزومه ای خوب را انتخاب نمایید. در شیراز شرکت های متعددی در زمینه سبدگردانی فعالیت دارند که می توانید نحوه عملکرد و میزان سوددهی آن ها را تا حدودی بررسی کنید.

پس سعی شما بر این باشد در میان شرکت ها، شرکت سبدگردانی بورس در شیراز که دارای رزومه ای قابل قبول است را انتخاب کنید.

 

  • شرکت سبد گردان در شیراز باید دارای یک تیم حرفه ای باشد.

یک شرکت سبدگردان بورس زمانی یک شرکت قوی و قابل اعتماد است که از سبدگردان های حرفه ای و مشاورین با دانش کافی در این زمینه استفاده کند. پس یک شرکت سبدگردان خوب و موفق دارای یک تیم قوی از لحاظ تحلیل سهام ها و دیگر موارد قابل رخداد در بورس می باشد.

یکی از شهرهای ایران که شرکت های سبدگردان بورس زیادی در آن فعالیت دارند، شیراز می باشد که در زمان انتخاب شرکت ها ممکن است، دچار سردرگمی شوید. یکی از راه هایی که شما را به سمت انتخاب بهترین شرکت سبدگردانی بورس در شیراز هدایت می کند، داشتن تیم قوی در زمینه هر گونه تحلیل می باشد.

 

  • میزان دریافت کارمزد شرکت از اهمیت برخوردار است.

قطعا افرادی که در زمینه سبدگردانی فعالیت می کنند، در ازای خدماتی که در صفحه شما انجام می دهند دستمزد و کارمزد دریافت می کنند. پس یکی از مواردی که حتما باید به آن توجه شود تا یک شرکت مناسب انتخاب شود، میزان کارمزدی است که سبدگردان و شرکت از شخص سرمایه گذار دریافت می کنند.

 

  • شرکت سبدگردان باید تمام خدمات خود را به صورت شفاف اعلام کند.

در شرکت سبدگردانی بورس در شیراز خدمات مختلفی ارائه می شود که نباید هیچ گونه ابهامی در آن وجود داشته باشد و هر آنچه که اتفاق می افتد، باید بین شرکت و سرمایه گذار واضح و عیان باشد.

پس در زمان بستن قراردادها و گزارش های ماهیانه این شفافیت نیز باید وجود داشته باشد تا سرمایه گذار نسبت به تمام اتفاق ها آگاه باشد.

 

همه موارد گفته شده در فوق می تواند به یک انتخاب درست برای سرمایه شما تبدیل شود و در عوض بی توجهی به آن ها، حتما نتیجه ای معکوس خواهد داشت و ریسک سرمایه گذاری در بورس را چندین برابر می کند. اگر قصد سرمایه گذاری در بورس را دارید، حتما شرکت سبدگردانی بورس در شیراز را که دارای ویژگی های فوق است، انتخاب نمایید.

بهترین شرکت سبد گردانی بورس در شیراز
بهترین شرکت سبد گردانی بورس در شیراز

خدماتی که توسط شرکت سبدگردان در شیراز ارائه می شود

شرکت سبدگردان موظف است که خدمات لازم در زمینه هر نوع سرمایه گذاری را ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر شما برخی از این خدمات را در ادامه معرفی کرده ایم.

  • بستن قرارداد و تنظیم آن

شرکت سبدگردانی بورس باید قراردادهای لازم را تنظیم و به ثبت برساند. تمام موارد این قراردادها باید براساس مصوبات سازمان بورس و توافقات بین سرمایه گذار و شرکت رقم بخورد. در قراردادها مواردی چون میزان کارمزد، گزارش ها و … به ثبت و امضای طرفین باید برسد.

 

  • ارسال گزارش های معاملات

یکی دیگر از خدماتی که شرکت سبدگردانی در شیراز ارائه می دهد، ارسال گزارش های ماهیانه است. البته این گزارش ها می تواند به صورت سالانه نیز باشد و اقدامات صورت گرفته در هر کدام از بازارهای ارز، طلا و … را شامل می شود.

همچنین سبدگردان و تحلیل گر می تواند نظر و پیشنهادات خود را برای دیگر سرمایه گذاری ها نیز در طی این گزارشات معرفی کند.

 

  • دارا بودن سامانه های معاملاتی

در معتبرترین شرکت سبدگردانی بورس در شیراز، سامانه معاملاتی وجود دارد که گزارش ها، میزان سود و … در آن ها به نمایش گذاشته می شود و سرمایه گذار می تواند نسبت به آن ها آگاه شود چرا که این اطلاعات در اختیار او نیز قرار می گیرد.

وجود این سامانه معاملاتی شفافیت کار را به طور کامل می رساند و هیچ گونه ابهامی در آن باقی نمی گذارد.

 

برخی از شرکت های سبدگردانی نسبت به این خدمات سرباز می زنند که سبب به وجود آمدن ابهاماتی در طول سرمایه گذاری می شود و سرمایه گذار در جریان کامل میزان سود  قرار نمی گیرد. پس حتما یک شرکت سبدگردانی بورس در شیراز را انتخاب نمایید که این خدمات را بدون کم و کاست ارائه دهد.

 

کارمزد سبدگردانی بورس در شیراز

در زمان مراجعه به شرکت ها بند و قراردادی به نام کارمزد به ثبت می رسد تا سبدگردان و سرمایه گذار نسبت به ان به طور کامل آگاه شوند. کارمزد برای سبدگردان و شرکت است تا در مقابل سودی که توسط سرمایه فرد به دست می آید، دستمزد و حق سبدگردان نیز مشخص گردد.

مقدار کارمزد برای سبدگردانی بورس براساس موارد زیر تعیین می گردد:

  1. قرارداد ما بین شرکت و شرمایه گذار
  2. مصوبه سازمان بورس

کارمزدها متغیر است و شرکت ها کاملا باید طبق مصوبات این کارمزدها را تعیین کنند. در قراردادی که ما بین شرکت و سرمایه گذار منعقد می گردد، مشخص می کنند که در زمانی که سود دهی به مقدار مشخصی رسید سبدگردان و شرکت به صورت درصدی از میزان سود حاصله بهره مند شوند.

شرکت سبدگردانی در شیراز باید این قراردادها و کارمزدها را به صورت دقیق برای مشتری یا همان سرمایه گذار مورد بررسی قرار دهد تا نسبت به همه چیز کاملا مشرف باشد.

 

آیا سود سبدگردانی در شیراز مشخص است؟

بورس یک بازار با سود غیرقابل پیش بینی است، این بدان معناست که در برخی از زمان ها میزان سوددهی بالا و در برخی موارد سوددهی کم است و حتی ممکن است، ضرر نیز برای شما اتفاق بیافتد. اما باید گفت که اگر چه بورس ریسک دارد ولی با دانش و مهارت در این زمینه می توان سودهای خوبی به دست آورد و سرمایه گذاری مناسبی را انجام داد.

پس اگر شما سرمایه خود را به سبدگردان داده اید تا معاملات را به واسطه آن انجام دهد، سود دقیق و مشخصی را نمی توان تعیین کرد زیرا این سود کاملا متغیر می باشد زیرا وابسته به روزهای بورس است. خوبی سبد گردانی این است تا زمانی که شرکت و سبدگردان سودی بیشتر از نرخ بانکی از سرمایه شما کسب نکرده باشد، حق دریافت کارمزد ندارند. این ویژگی سبب می شود تا سبدگردان در راستای به سود رسیدن خود، سبد شما را به بهترین نحو مدیریت کند تا سود و دستمزد نیز نصیب خودش شود.

میزان کارمزدها بسته به نوع شرکت متفاوت است و شما باید شرکت سبدگردانی بورس در شیراز را برای معامله انتخاب کنید که در قراردادها کارمزدهایی منطقی را به ثبت می رسانند.

 

مقایسه سبدگردانی و سپرده گذاری در بانک

افراد زیادی هستند که شک و دو دلی را برای سرمایه گذاری در بورس و بانک همراه خود دارند و همین امر سبب می شود که نوع سرمایه گذاری آن ها به تاخیر بیافتد. همه می دانیم که بانک ها ماهیانه سود مشخصی را تعیین کرده اند که چندان زیاد نیست، اما با سبدگردانی در بورس می توان سود بیشتری را با کمی ریسک به دست آورد.

در شرکت سبدگردانی بورس در شیراز و دیگر شرکت ها مقرر گردیده است، سبدگردان و شرکت زمانی کارمزد دریافت خواهند کرد که سود حاصل از سرمایه گذاری بیشتر از سود بانکی باشد. پس باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا سرمایه شما را به سود برسانند زیرا سود و درآمد آن ها در گرو سود شما خواهد بود.

اگر چه ریسک سرمایه گذاری در بورس کمی بیشتر از سپرده بانکی است، اما این ریسک در سبدگردانی متناسب با قدرت ریسک پذیری شما و با تکیه بر مهارت تحلیل گران می باشد.

همچنین در سپرده های بانکی شما برای آن که سود کامل را دریافت کنید، باید سپرده های مدت دار را انتخاب نمایید و سرمایه خود را تا همان روز در بانک نگه دارید، در غیر این صورت جریمه خواهید شد. پس شرکت سبدگردانی بورس در شیراز می تواند محل مناسبی برای نگهداری سرمایه شما باشد.

 

جمع بندی از شرکت سبد گردانی بورس در شیراز

بازار بورس بسیار سود ده است، اما باید با دانش و مهارت در این بازار قدم براشت. شرکت های سبدگردانی بورس در شیراز، سرمایه شما را مدیریت می کنند و نهایت تلاش خود را برای به سود رساندن سرمایه شما خواهند کرد. در این مقاله به طور کامل در خصوص سبدگردانی بورس و شرکت های معتبر صحبت شد تا شما بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید. شرکت سبدگردانی بورس در شیراز اگر معتبر باشد، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری خواهد بود.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.