لیست بهترین فروشگاه های کیف و کفش در شیراز در سال 1400

0

در مطالعه ای از تعدادی از خانم ها پرسیده شد که اگر بخواهند مبلغ زیادی را برای خرید یک کالا خرج کنند، آن کالا چه خواهد بود؟ در حدود 22% از خانم ها کیف را به عنوان پاسخ انتخاب کردند و در حدود 9% نیز کفش را انتخاب کردند. مطالعه ای دیگر نشان داد که برخلاف تصور، آقایان کیف های خود را بر اساس برند و مارک معروف و معتبر انتخاب می کنند. البته خانم ها از لحاظ تعداد کیف های مورد استفاده از مردان جلوتر بوده اند. به طور متوسط هر خانم در کمد خود دارای 6 کیف می باشد. در واقع کیف و کفش را می توان از محبوب ترین وسایل برای شیک پوشی خانم ها و آقایان عنوان کرد.

بر این اساس مشاوران ارشد کسب و کار موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر با ارائه این مقاله به بررسی تاریخچه کیف و کفش، ویژگی های برتر یک فروشگاه کیف و کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز و ارائه لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز پرداخته اند.

تاریخچه کیف و کفش

اولین استفاده از کیف دستی به قرن 14 برمی گردد که در لوح های هیروگلیف مصر باستان کشف شده است. کیف هایی که در آن زمان برای حمل اشیاء و کالاها استفاده می شد، بیشتر شبیه به کیسه هایی بود که مردان به کمر خود گره می زدند و همه جا با خود می برند. اولین کیف زیپ دار در سال 1923 و توسط برند فرانسوی هرمس تولید شد. قبل از اختراع زیپ کیف ها بندهای جمع شونده داشتند و خانم های ثروتمند و مرفه جامعه داخل آن سکه می گذاشتند و در مراسم رقص با خود حمل می کردند.

در حدود 5 هزار سال پیش مصری های باستان چیزی شبیه به کفش ساختند که بیشتر برای پوشاندن پا استفاده می شد. این پوشینه پاها بر اساس سطح و طبقه اجتماعی متفاوت بودند. کم کم با رواج تفکرات مسیحی ها و لزوم پوشاندن پاها پوشینه پاها از حالت صندل به شکل روبسته درآمد. با پیشرفت صنایع پارچه و چرم دباغی شده نیز وارد کفش سازی شد. تا قرن 18 تقریبا کفش های معمولی البته گاهی با پاشنه های بسیار بلند و یا پاشنه تخت ساخته و به بازار عرضه شد.

لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز
لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز

ویژگی های برتر یک فروشگاه کیف و کفش در شیراز

یک فروشگاه برتر در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز باید دارای ویژگی های خاصی باشد که آن فروشگاه را از دیگر واحدهای صنفی متمایز کند. برخی از ویژگی های فروشگاه های کیف و کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز عبارت است از:

 • امکان فروش انواع و اقسام کیف و کفش در مدل ها و رنگ های مختلف
 • امکان فروش کیف و کفش بدون محدویت زمانی و مکانی از طریق آنلاین
 • امکان خرید کیف و کفش بدون مراجعه حضوری و از طریق اینترنت
 • آشنایی فروشندگان و متصدیان با انواع چرم و کیف و کفش های چرمی
 • ارائه اطلاعات لازم در مورد نگهداری کیف و کفش به مشتریان
 • دارا بودن صفحه های مجازی و ارائه مدل های مختلف کیف و کفش در این صفحه ها
 • امکان در میان گذاشتن آخرین مدل کیف و کفش با مشتریان دائمی
 • دارا بودن برندهای خاص از کیف ها و کفش های فروشگاه
 • فروش کیف و کفش در مناسبت های مختلف با تخفیف های شگفت انگیز
 • مشاوره مناسب و ارائه اطلاعات درست در مورد کیف و کفش برند و مارک
 • پیگیری به منظور اخذ رضایت مشتری پس از خرید کیف و کفش

اهمیت پا و کفش مناسب برای سلامتی

زمانی عقیده داشتند که “پا” قلب دوم انسان است. اما امروزه به این نتیجه رسیده اند که اهمیت پاها بیشتر از قلب دوم می باشد. زیرا پاها ارتباط مستقیمی با ستون فقرات، زانوها و لگن دارند. علاوه بر این پاها با دارا بودن پایانه های عصبی فعال در سلامتی گوش، چشم و غده هیپوفیز نیز نقش دارند. بنابراین سلامتی و بهداشت پاها حائز اهمیت فراوانی است که با پوشیدن کفش مناسب و راحت تامین می شود. فروشگاه های کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز کفش مناسب برای سلامتی را به مشتریان ارائه می دهند.

 

نام فروشگاه کیف و کفش آدرس فروشگاه های کیف و کفش در شیراز شماره تماس
فروشگاه لوازم ورزشی و پوشاک عادلی اسپورت شعبه 1 : شیراز، مجتمع خلیج فارس، تجاری 2، روبروی کوتون، پلاک 2398

شعبه 2 : شیراز، مجتمع خلیج فارس، تجاری 2 ، ورودی اصلی، پلاک 2045

07136667606
07136665620
پارت چرم شیراز ، کوی وحدت ، مجتمع تجاری تفریحی نگین فارس ، طبقه منفی یک ، پلاک 33 07191032531
09177044322
09175142900
چرم فیدو شیراز
اینستاگرام: fido_leather
09170475567
نمایندگی ریبوک شیراز شیراز، بلوار زرگری، مرکز خرید سینا، ورودی B، پلاک 39 07136288251
09171905579
09027934340
فروشگاه کیف و کفش معین شیراز، زرگری، مجتمع تجاری سینا، طبقه همکف، پلاک 21 (ورودی مستقل پلاک 21، بین ورودی A و C) 07136277821
09357102500

 

اهمیت دست و گردن و کیف مناسب برای سلامتی

برای خرید یک کیف مناسب بیشتر افراد به ایمن بودن و محکم بسته شدن درِ آن توجه می کنند. اما مهم تر از ایمنی و رنگ و جنس یک کیف آسیب نرساندن به دست و گردن و کمر می باشد. کیف مناسب باید دارای اندازه مناسب باشد و برای حمل دست و گردن را اذیت نکند. از آنجا که افراد هر روز از کیف استفاده می کنند، مناسب و سبک بودن آن به بهداشت و سلامت دست و گردن و کمر کمک می کند. فروشگاه های کیف در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز به اهمیت سلامتی دست و گردن برای خرید کیف مناسب توجه می کنند.

کیف مناسب و ایمن چه نوع کیفی است؟

کیف مناسب کیفی است که برای حمل راحت و سبک باشد. اندازه کیف باید به گونه ای باشد تا در حمل مشکلی برای فرد به وجود نیاورد. کیف های خیلی بزرگ شانه و گردن را اذیت می کنند و بار و فشار اضافی بر آن ها وارد می کنند. به دلیل استفاده روزانه از کیف توجه به ایمنی و سلامت آن برای بدن حائز اهمیت فراوانی است. جنس کیف مناسب به گونه ای است که با چندین بار استفاده دچار به هم خوردگی فرم و ظاهر نشود. در اصل توجه به کیفیت کیف مهم تر از رنگ و زیبایی آن است. فروشگاه های کیف در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز کیف های مناسب برای هر مناسبت را ارائه می دهند.

ویژگی های انتخاب یک کیف زنانه مناسب چیست؟

یک کیف زنانه مناسب باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بر دل مشتری بنشیند و آن را خریداری کند. بر این اساس ویژگی های انتخاب یک کیف زنانه مناسب در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز عبارت است از:

 • دارای زیبایی ظاهری باشد: زیبایی ظاهری از نظر هر فرد متفاوت است و بر اساس سلایق و علایق افراد فرق می کند. سبک و طراحی کیف و زیبایی ظاهری اولین معیار انتخاب کیف برای بسیاری از افراد است.
 • متناسب با قد و هیکل فرد باشد: فردی که ریز نقش است و قد بلندی ندارد، نباید از کیف های بزرگ استفاده کند. فردی که قلدبلند و هیکل دار است نیز نباید از کیف های کوچک استفاده کند.
 • در موقعیت مناسب استفاده شود: هر کیف بر اساس شرایط استفاده به گونه ای متفاوت طراحی و ساخته شده است. بر این اساس کیف خود را بر طبق موقعیت و محل استفاده انتخاب کنید. مطمئناً کیف ورزشی مناسب مهمانی نیست و کیف کار مناسب جشن عروسی نمی باشد.
 • متناسب با کارایی و کاربرد باشد: کیف یک دانشجو با کیف یک زن شاغل در اداره با هم متفاوت است. در واقع هر کدام بر اساس کارشان نیاز به وسایلی دارند که در کیف خود جا دهند و بنابراین کیف هایشان از لحاظ کاربرد و کارآیی متفاوت است.
 • کیف معرف ظاهر افرادند: کیف ها معرف ظاهر افراد هستند و بر این اساس انتخاب کیفی که به فرد بیاید و با لباس های وی هماهنگی داشته باشد حائز اهمیت فراوانی است.

ویژگی های یک کیف چرم مناسب

کیف های چرمی از محبوب ترین کیف ها هستند و به دلیل زیبا و شیک بودن مورد توجه همه افراد قرار می گیرند. افرادی که به لباس و پوشاک خود اهمیت زیادی می دهند و می خواهند همیشه شیک پوش به نظر برسند، کیف و کفش چرم انتخاب اول آن ها است. بر این اساس در این بخش از مقاله به ارائه ویژگی های یک کیف چرم مناسب در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز می پردازیم:

 • یک کیف چرمی باید دارای بوی مشخصی باشد. بوی کیف چرمی نشان دهنده این است که کیف از چرم واقعی ساخته شده است.
 • کیف چرمی باید دارای آستر زیبا و محکم باشد. آستر داخلی کیف باید دارای کیفیت مناسب باشد و پارگی و شکاف نداشته باشد.
 • کیف چرم باید دارای دوخت باکیفیتی باشد. دوخت زیپ، بست ها و اتصال های کیف باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • کیف چرمی باید نرم و قابل انعطاف باشد. شاید برخی قسمت های کیف دارای چرم غیرقابل انعطاف باشد، اما به طور کلی چرم استفاده شده در ساخت کیف باید نرم باشد.

بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع است؟

شاید شما هم این را شنیده اید که صبح ها برای خرید کفش اقدام نکنید. علت این امر این است که صبح ها به دلیل ورم و پف خواب ممکن است پا در حالت عادی و مناسب نباشد. بر این اساس بهترین زمان خرید کفش اواخر روز و شب ها می باشد. زیرا پاها در اثر راه رفتن و دریافت دما و ضربه های مختلف به هنگام شب در حالت منبسط قرار دارد و این حالت بهترین حالت برای امتحان کفش مناسب است. فروشگاه های کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز در همه ساعت های کاری روز آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

آیا سایز 38 در همه کفش ها یک اندازه است؟

قالب های کفش ها با یکدیگر متفاوتند. در واقع اگر سایز یک کفش 38 باشد و برای پای شما مناسب و راحت است این دلیل نمی شود که در فروشگاه های دیگر و کفش های دیگر هم سایز 38 هر کفشی برای شما راحت و مناسب باشد. بر این اساس برای خرید کفش حتماً کفش را در فروشگاه پوشیده و امتحان کنید. سایز و اندازه کفش ها در فروشگاه های کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز استاندارد می باشد.

نکات مهم برای خرید کفش مناسب

برای اینکه کفش مناسب را از لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز خریداری کنیم، باید اطلاعاتی را در مورد اجزای کفش و انواع کفش بدانید. برخی از مهم ترین نکات برای خرید کفش مناسب از لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز و شهرهای دیگر کشور عبارت است از:

 • اندازه دو پا در بیشتر افراد یکسان نیست. ممکن است در برخی افراد اندازه یک پا نیم سایز از پای دیگری کمتر یا بیشتر باشد.
 • برای خرید کفش چه اهدافی دارید؟ قصد شما از خرید کفش سلامتی، مُد و یا راحتی پاها است؟ قبل از خرید کفش هدف از خرید کفش را برای خود مشخص کنید.
 • قالب کفش ها با یکدیگر متفاوت است، به این معنی که اگر شماره 38 کفشی برای شما راحت و مناسب است شاید کفش دیگری با همین شماره و سایز برای شما راحت نباشد.
 • برای خرید کفش جدید کفش کهنه شده قبلی را همراه خود داشته باشید تا بدانید در کدام قسمت ها کفش زودتر خراب شده است تا بدانید که کفش جدید باید در چه نقاطی از کفش قوی باشد.
 • بهترین زمان خرید کفش اواخر روز است.
 • پوشیدن جوراب مناسب با کفش ها موجب می شود تا با مشکل گشادی یا تنگی کفش مواجه نشوید.
 • انتخاب کفش مناسب بر اساس ساختار انگشت ها و حالت آن ها می باشد.
 • برای امتحان کفش انتخاب شده در فروشگاه حتما بندهای آن را ببندید و همان جا قدم بزنید.

مناسب ترین جنس برای کفش چیست؟

بهترین جنس برای کفش جنس چرمی است. جنس چرمی رویه کفش مانع از رشد قارچ ها و میکردب ها روی پاها می شود. علاوه بر این پاها در کفش های چرمی عرق نمی کند و بو نمی گیرد زیرا تهویه مناسبی برای پاها فراهم می کند. بر این اساس بهترین کفش برای سازگاری با پاهای انسان کفش چرمی است. فروشگاه های کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز کفش های چرمی اصل را به مشتریان ارائه می دهند.

آیا افراد خاص باید کفش های مخصوص بپوشند؟

افراد خاص و بیمار با دردهای متفاوت باید کفش های مخصوص بپوشند. افرادی که کمردرد دارند، دیابت دارند، اضافه وزن دارند، و باردار هستند باید کفش های مخصوص خود را خریداری کنند. افرادی که از کمردرد رنج می برند باید از کفش های طبی استفاده کنند. افرادی که دارای اضافه وزن هستند نیز باید از کفش های تخت و بدون پاشنه استفاده کنند. پوشیدن کفش های پاشنه دار تعادل افراد بیش از حد چاق را بر هم می زند. در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز می توانید فروشگاه های کفش مخصوص افراد بیمار و خاص را پیدا کنید.

چه نوع کفشی برای افراد دیابتی مناسب است؟

افرادی که مبتلا به دیابت می باشند، باید کفش های مخصوص خود را خریداری کنند تا پاهای آن ها با آسیب و زخم مواجه نشود. در واقع سیستم عصبی و حسگرهای درد در کف پای افراد دیابتی ضعیف شده و نمی توانند فشار عوامل خارجی بر کف پا را حس کنند. یعنی اگر پای آن ها در اثر تنگی کفش زخم شود به دلیل عدم حسگرهای درد در کف پا این زخم را حس نمی کنند و ممکن است همین زخم کوچک موجب مشکلات جدی برای آن ها شود. در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز برخی از فروشگاه ها کفش های مخصوص افراد دیابتی را ارائه می دهند.

چه نوع کفشی برای زنان باردار مناسب است؟

پاهای زنان باردار در طول بارداری کمی از حالت طبیعی خود خارج می شود و به دلیل ورم و پف بزرگتر از حد نرمال به نظر می رسد. در واقع از نیم تا یک سایز به سایز قبلی پاهای زنان باردار اضافه می شود. به طور کلی کفش های راحتی بهترین گزینه برای زنان باردار است. کفش های مناسب زنان باردار کفشی است که بر پاها و کمر آن ها فشار وارد نکند. فروشگاه های کفش در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز بهترین گزینه ممکن برای زنان باردار را به آن ها ارائه می دهند. به شما توصیه میکنیم مطلب لیست طلا فروشی و جواهری شیراز را مطالعه کنید.

چه نوع کفشی برای بچه ها مناسب است؟

برای خرید کفش کودکان توجه به چند نکته حائز اهمیت است. اول اینکه کفش بچه گانه باید نرم و انعطاف پذیر باشد. کفش های بچه گانه خشک و سفت به انگشت های کوچک کودکان صدمه می زند. دوم اینکه هرگز کفش را چند شماره از پای بچه ها بزرگتر نخرید با این بهانه که بچه ها زود پاهایشان بزرگ می شود. برای رشد پای بچه ها هر 6 ماه نیم سانت اضافی در نظر بگیرید و کفش را خریداری کنید. بهتر است در جلوی کفش فضای کافی برای رشد انگشت ها وجود داشته باشد تا انگشت های کودک آسیب نبیند.

بچه ها به دلیل بچگی علائمی مانند تاول و قرمزی و زخم پا را تشخیص نمی دهند. اگر این تاول و زخم به دلیل کفش نامناسب است فوراً برای تعویض کفش اقدام کنید. فروشگاه های کفش کودک در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز دارای کفش های مناسب برای کودکان می باشند.

لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز
لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز

ویژگی های کفش مناسب چیست؟

کفش مناسب کفشی است که نه تنگ باشد و نه گشاد. کفش مناسب باید از لحاظ اندازه و رنگ، مقاومت کفش، جنس کفش، انعطاف پذیری و کفه و پاشنه کفش برای پاها مناسب باشد. مهم ترین ویژگی های یک کفش مناسب در لیست فروشگاه های کیف و کفش در شیراز عبارت است از:

 • اندازه کفش نه تنگ باشد و نه گشاد: کفش گشاد پوست پا را می ساید و تعادل در هنگام راه رفتن را بر هم می زند. کفش تنگ موجب عدم تحرک و جابجایی انگشت های پا به ویژه انگشت شست و آسیب به آن ها می شود.
 • محافظت در برابر سرما، گرما و ضربه ها: کفش مناسب باید پاها را در برابر سرما، گرما و ضربه هایی محافظت کند که در اثر اتفاق به پاها وارد می شود. کفش مناسب در کف بیرونی خود دارای عاج می باشد که مانع از سرخوردن فرد می شود.
 • جنس رویی کفش دارای تهویه مناسب برای پاها باشد: کفش مناسب دارای جنسی است که تهویه هوا را برای پاها میسر می کند تا از عرق کردن، بو گرفتن و رشد قارچ ها و میکروب ها پاها جلوگیری کند.
 • قابل تغییر بودن اندازه کفش: بندهای کشی، بندهای نخی، بندهای چسبی، قلاب و نوار و سگگ کفش مناسب امکان تغییر اندازه کفش را فراهم می کنند. قابلیت بزرگ یا کوچک کردن کفش به وسیله این اجزا نه تنها کفش را راحت و مناسب می کند بلکه مشکل قوس کف پا را نیز رفع می کند.
 • دارای پاشنه مناسب است: پاشنه مناسب برای کفش بین 2 تا 4 سانت می باشد. کفش های پاشنه بلند موجب آسیب به ستون فقرات و زانوهای فرد می شود. بهترین پاشنه برای کفش ها پاشنه پهن بین 2 تا 4 سانت می باشد.
در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.