لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز

0

لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز

دانشگاه های معتبری در برخی از کشورهای مطرح دنیا وجود دارند که بیشتر دانشجویان به تحصیل در این دانشگاه ها علاقه دارند. در ایران نیز این میل و علاقه وجود دارد و هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان برای ادامه تحصیل راهی کشورهای خارجی می شوند. در ایران موسسات اعزام دانشجو متعددی فعالیت دارند که انجام مراحل و روش های مهاجرت را بسیار ساده می کنند.

شیراز یکی از شهرهایی است که موسسات معتبری را در خود جای داده است که در صورت نیاز باید معتبرترین آن ها را انتخاب نمایید. پس با ما همراه باشید تا ضمن اشنایی با این موسسات، لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز را به شما معرفی کنیم و تا کارهای خود را به بهترین موسسه واگذار کنید.

موسسه اعزام دانشجو در شیراز چه موسسه ای است؟

تحصیل در کشورهای خارجی و برخورداری از امکانات دانشگاهی دیگر کشورها مورد توجه دانشجویان در سراسر دنیاست که این رغبت و میل به تحصیل در دانشگاه های خارجی در بین ایرانیان بیشتر است. در سال های نه چندان دور دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی داشتند، باید با پرس و جو از افراد مختلف و یا آشنایانی که کما بیش با شرایط تحصیلی کشورهای خارجی آگاهی داشتند، مراجعه نمایند.

اما چند سالی است که کار برای دانشجویان راحت شده است و موسسه هایی قانونی در زمینه اعزام دانشجو فعالیت خود را آغاز کرده اند. این موسسات با پرسنل دارای مدارک تحصیلی مرتبط و کاملا با تجربه، روش ها و شرایط مهاجرت تحصیلی را به دست می آورند و آن ها را در اختیار دانشجو قرار می دهند.

این موسسات مارحل انجام اعزام، دریافت ویزا، بررسی مدارک و … دانشجو را به طور کامل انجام می دهد تا روند کار او به سرعت انجام شود و خللی در این مراحل ایجاد نشود. موسسات اعزام دانشجو در شیراز با استفاده از کادری مجرب تمام مراحل اعزام را بدون هیچ کم و کاستی انجام می دهند.

به یاد داشته باشید، در کنار هر فعالیت قانونی افراد سودجو نیز پای کار می آیند و در این میان به کلاهبرداری های متعدد می پردازند، پس تنها به موسسه دارای مجوز رسمی اعتماد کنید و اطلاعات خود را برای هر شخصی ارسال ننمایید.

لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز
لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز

یک نکته مهم در خصوص موسسه های اعزام دانشجو در شیراز

اگر چه یک موسسه اعزام دانشجو شرایط و راه های رفتن را به خوبی برای دانشجویان مشخص می کند، اما وزارت علوم آن ها را با یک محدودیت مواجه کرده است. این محدودیت به این صورت است که وزارت علوم مشخص می کند که هر موسسه دانشجو را به کشورهایی مشخص اعزام کند و اجازه ندارد که دانشجو را به کشورهای دیگر اعزام نماید.

این محدودیت چندان مطابق میل دانشجویان ایرانی نیست، اما می تواند راهی مطمئن برای رفتن و ادامه تحصیل در مقاطع مختلف به کشورهای معتبر باشد. البته اگر قصد مهاجرت برای مقاطع بالاتر از دیپلم دارید، این موسسات بسیار کارآیی دارند زیرا تنها می توانند برای مدارج کارشناشی، ارشد، دکترا و … دانشجویان را اعزام نمایند.

اگر برای مقاطع پایین تر مانند دوره های کالج قصد مهاجرت دارید و مقصد شما کشورهایی غیر از کشورهای مشخص شده توسط وزارت علوم است، موسسه های اعزام دانشجو در شیراز تنها می توانند اطلاعات مشاوره ای در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی های خوب یک موسسه اعزام دانشجو در شیراز

در ایران برای مهاجرت تحصیلی و انجام مراحل آن موسسه های اعزام دانشجو در شیراز که دارای مجوز هستند و کاملا معتبرند، گزینه مناسبی است زیرا هر ساله شرایط و مدارک برای رفتن به کشورهای خارجی تغییر می کند و ممکن است، شما نسبت به آن ها آگاه نباشید. اما قطعا موسسه های اعزام دانشجو با کادر مجرب خود هر لحظه این تغییرات و شرایط پیش رو را مورد بررسی قرار می دهند.

برای آن که بهترین موسسه اعزام دانشجو در شیراز را انتخاب نمایید، باید مجموعه ای از ویژگی ها را در ذهن خود داشته باشید که در ادامه به برخی از مهم ترین های آن اشاره شده است:

 1. موسسه اعزام دانشجو در شیراز دارای مجوز رسمی می باشند.

موسسه های کلاهبرداری و غیرقانونی زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و از دانشجویانی که سودای رفتن را دارند، مبالغ زیادی را می گیرند که پیگیری و بازگرداندن آن ها دشوار است. پس توصیه می کنیم، موسسه ای را انتخاب نمایید که دارای شماره ثبت باشند و کاملا قانونی فعالیت خود را دنبال کنند.

بی توجهی به این مورد و اعتماد کردن به هر موسسه ای ضررهای مالی زیادی را برای شما به همراه دارد، پس از کنار این موضوع به راحتی نگذرید.

 1. دارای کادر مجرب و کار بلد باشد.

یک موسسه اعزام دانشجو در شیراز از کادر مجرب و با دانش بهره می گیرد تا کار دانشجویان به راحتی و سهولت پیش برود. به یاد داشته باشید، که حتی اگر موسسه قانونی باشد ولی کارکنان آن از تجربه و دانش کافی برخوردار نباشند، راه رفتن برای تحصیل در خارج از کشور دشوار می شود.

 1. موسسه اعزام دانشجو در شیراز باید دارای رزومه ای درخشان باشد.

قطعا نتیجه کارها میزان مهارت و نوع فعالیت یک موسسه را مشخص می نماید، پس به سابقه آن توجه کنید. می توانید لیست دانشجویانی که قبلا به آن ها مراجعه کرده اند را بررسی کنید و نوع پذیرش یا بورسیه آن ها را مطالعه نمایید تا سایقه و فعالیت آن ها برای شما مشخص گردد.

 1. دادن مشاوه های دلسوزانه برای بهترین انتخاب دانشجو

این موسسات از کادر مجرب بهره می گیرند و اگر هدف آن ها، موفقیت دانشجو باشد با ارائه مشاوره های دلسوزانه دانشجو را به سمت بهترین راه هدایت می نمایند. قبل از هر نوع اقدامی یک موسسه اعزام دانشجو شک و تردید را از مراجعه کننده دور می کند و در نهایت یک تصمیم کاملا عاقلانه می گیرند که موفقیت دانشجو اولویت آن می باشد.

 1. متن و موارد قراردادها کاملا واضح و بدون ابهام می باشد.

معمولا برای آن که کارها کاملا قانونی و بدون شک و تردید باشد، قراردارهایی بین دانشجو و موسسه عقد می شود که موسسه های اعزام این قراردادها را باید کاملا واضح و بدون ابهام به ثبت برسانند.

متاسفانه راه های کلاهبرداری از این طریق بسیار افزایش یافته است و شما می توانید با انتخاب بهترین موسسه اعزام دانشجو در شیراز از این موارد و اتفاقات به دور باشید.

هر کدام از این ویژگی ها شما را به سمت بهترین موسسه حقوقی در شیراز سوق می دهد، پس قبل از هر اقدامی از فعالیت و سابقه موسسه مورد نظر به خوبی آگاه شوید.

ردیف نام موسسه آدرس موسسه شماره تماس
1
موسسه اعزام دانشجو ستاره دانش اعتماد پارس شیراز، بلوار معالی آباد، نبش بهاران، ساختمان اداری آرین، طبقه 4، واحد 2 07136384260
09172030602
2
موسسه مهاجرتی ویستا شیراز ، ستارخان، ساختمان بن کتو، طبقه دوم، واحد 7 07136491316
09129231203
2
موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی
(توسعه گران مهر)
شیراز ،عفیف آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5 خط ویژه:
07191009797
07136292420
07136292310
3
موسسه حقوقی و‌ مهاجرتی میرداماد
( توسعه گستران عدالت و مهر )
شیراز، بلوار چمران، هتل بزرگ چمران، طبقه دوم 07191009294​
5
موسسه طرح بزرگ شیراز، چهارراه ملاصدرا، ابتدای رحمت آباد، کوچه 28، سمت راست، ساختمان مهرگان، طبقه 2، واحد3. 07136281378
09173878620

خدمات قابل انجام توسط موسسه اعزام دانشجو

مهاجرت تحصیلی از طریق موسسه اعزام دانشجو در شیراز امکان پذیر است زیرا خدمات خود را به بهترین نحو ارائه می دهد. در چارچوب مقررات یک موسسه اعزام دانشجو موظف است، خدماتی را ارائه دهد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • ارائه خدمات و راهنمایی های لازم برای دریافت ویزای تحصیلی در کشور مقصد
 • انجام تمامی خدمات برای پذیرش راحت تر دانشجو
 • ارائه خدمات دانشجویی در کشور مقصد
 • بررسی و مقایسه بین دانشگاه های ایران و دانشگاه های دیگر کشورها
 • معرفی راه های قانونی برای مهاجرت تحصیلی

در موسسه اعزام دانشجو در شیراز این خدمات به طور کامل ارائه می شود و کادر مجرب این موسسات شرایط هر دانشجو را نسبت به خود او می سنجند تا بهترین راه و تصمیم برای او اخذ شود.

لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز
لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز

نکات مهم در زمان اعزام دانشجویی

هر کشوری شرایط و مدارک خاصی را برای پذیرش دانشجو در رشته های مختلف در نظر گرفته است که این امر نشان می دهد، روش ها و شرایط هر کشور برای پذیرش متفاوت از یکدیگر است. اما در این میان برخی موارد تقریبا در همه آن ها یکسان و یا شبیه به هم است که باید آن ها را به طور کامل رعایت کنید. در ادامه به برخی از این موارد یا نکات مهم اشاره شده است:

 • هدف خود را مشخص کنید و یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

داشتن یک برنامه دقیق شما را از هر نوع سردرگمی نجات می دهد. اینکه کشور مورد علاقه شما، رشته تحصیلی و … خود را مشخص کرده باشید، با خیالی آسوده تر مراحل کار خود را پیش می برید. همچنین سعی کنید از شرایط زندگی، اعتبار دانشگاه ها، شرایط خود و … در کشور مقصد به طور کامل مطلع شوید.

اگر شما شک و تردید را از خود دور کرده اید و برنامه ای مشخص شده در ذهن برای خود در نظر گرفته اید، با مراجعه به موسسه اعزام دانشجو در شیراز و برخورداری از مشاوره های آن ها بهترین تصمیم در انتظار شما خواهد بود.

 • نسبت به اخذ مدرک آیلتس اقدام نمایید.

یکی از مدارکی که در زمان مهاجرت تحصیلی از شما خواسته می شود، مدرک زبان است. برای گرفتن این مدرک وقت بگذارید تا نمره خوبی از آن کسب کنید. اگر حتی در چند سال آینده قصد رفتن دارید، از همین حالا برای اخذ مدارک زبان اقدام کنید زیرا یک امتیاز در زمان مهاجرت تحصیلی به حساب می آید.

 • مدارک و اسناد خود را باید به صورت کامل و دقیق ترجمه نمایید.

معمولا بیشتر دانشگاه ها ترجمه مدارک تحصیلی و ریز نمرات را به طور کامل از دانشجو می خواهند. برای هر کشور و دانشگاه آن، باید مدارک به زبان مورد نظر آن ها ترجمه شود که باز هم موسسه اعزام دانشجو در شیراز در این امر شما را به خوبی راهنمایی می کند.

 • در آزمون های ورودی ثبت نام کنید.

دانشگاه ها برای ورود دانشجویان خارجی آزمون هایی برگزار می کنند و دانش آن ها را در برخی از زمینه ها محک می زنند. شما باید نسبت به زمان برگزاری این آزمون ها آگاه باشید و از قبل برای ثبت نام آن ها اقدام نمایید. قبولی در این آزمون ها کار شما را برای تحصیل در یک کشور خارجی آسان می کند.

سعی کنید، برای این آزمون آماده شوید و یا از آزمون های سال های قبل استفاده نمایید تا با نوع آن ها آشنا شوید و نمره قابل قبول را کسب نمایید.

 • هزینه های این اعزام را در نظر بگیرید.

قطعا موسسه اعزام دانشجو در شیراز برای انجام کارها هزینه از شما دریافت می کند، همچنین برای ترجمه مدارک، آزمون های ورودی و … لازم است که هزینه آن ها را پرداخت نمایید. پس به یاد داشته باشید، برای این هزنیه ها برنامه ریزی داشته باشید تا در طول مسیر با کمبود بودجه مواجه نشوید.

وظیفه و مسئولیت دانشجو برای تحصیل در کشورهای خارجی

همان طور که یک موسسه اعزام دانشجو موظف است، وظایف خود را درست و در زمان مشخص انجام دهد تا دانشجو بتواند در یک کشور خارجی معتبر تحصیل نماید، دانشجو نیز وظایف و مسئولیت هایی دارد که نباید نسبت به آن ها بی توجه باشد. برخی از این وظایف در زیر لیست شده اند.

 • تمام مدارک تحصیلی خود را به صورت دقیق که برای دانشگاه مورد نظر مهم است و برای اخذ پذیرش اهمیت دارد را در موعد و وقت تعیین شده به موسسه اعزام دانشجو در شیراز ارائه دهد.
 • از سابقه های کیفری به دور باشد و مشکلی برای خروج از کشور نداشته باشد.
 • تمام هزینه های موسسه را به موقع پرداخت کند و نسبت به این امر بی توجه نباشد زیرا موسسات با قوانینی که دارند، می توانند قرار داد را فسخ نمایند که سبب ایجاد مشکلاتی برای دانشجو می شود.
 • گذرنامه ایران را دریافت کند.
 • در دادن اطلاعات به موسسه بسیار صادق باشد زیرا وجود هر گونه تضاد بین اطلاعات کار را برای خود دانشجو سخت می کند و ممکن است، ادامه راه برای اعزام به کشور خارجی برایش ناممکن شود. به یاد داشته باشید، اگر مدارکی به موسسات ارائه می دهید، جعلی باشند قرار داد شما به صورت یک طرفه نیز قابل فسخ است.

در نهایت از لیست موسسات اعزام دانشجو در شیراز نتیجه می گیریم که:

برخورداری از شرایط تحصیلی دیگر کشورها در صورتی که توانایی و شرایط آن را داشته باشیم، می تواند منجر به تغییر زندگی و بهتر شدن آن شود. برای این کار موسسه اعزام دانشجو در شیراز شما را به بهترین شکل راهنمایی می کند و کارهایی که لازم است، برای رفتن انجام دهید را انجام می دهد.

در این مقاله به طور مفصل و کامل در خصوص موسسه اعزام دانشجو صحبت شد که امید داریم، برای شما همراهان مفید واقع شده باشد.

فهرست مطالب

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.