لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز در سال 1400

0

در همه دوران های بشری داشتن موهای پرپشت و زیبا یکی از ملاک های زیبایی ظاهری به شمار می آمد. اما بنا به دلایلی بسیاری از ما این ملاک زیبایی را از دست داده ایم و یا در حال از دست دادن آن می باشیم. پیشرفت تکنولوژی در صنایع زیبایی و مد و فشن موجب شده است تا دیگر از ریزش مو، طاسی و یا کمی مو نگران نباشیم و با روش های نوین موی از دست رفته را به نوعی جبران کنیم. یکی از این روش های نوین کاشت مو می باشد. کاشت مو از جدیدترین روش های زیبایی محسوب می شود که این روزها بسیار پرتقاضا است. البته کاشت مو باید زیر نظر متخصصان ماهر و با دستگاه های پیشرفته انجام شود.

اما روش های کاشت موی استاندارد و نوین کدامند؟ بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز کدامند؟ ویژگی های بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز چیست؟ لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز کدام است؟ و چه ویژگی هایی کلینیک های کاشت مو در شیراز را متمایز می کند؟

کارشناسان ارشد کسب و کار موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر با تهیه این مقاله به همه پرسش های مطرح شده پاسخ داده اند و لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز را ارائه کرده اند. اگر از ریزش شدید مو رنج می برید و قصد کاشت مو را دارید، اما نمی دانید چگونه کلینیک های کاشت مو در شیراز را انتخاب کنید، این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز

بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز دارای ویژگی هایی می باشند که آن ها را از دیگر کلینیک ها متمایز می کند. در اینجا به ارائه برخی از مهم ترین ویژگی های یک کلینیک کاشت مو در شیراز می پردازیم:

 • دارا بودن امکانات و تجهیزات پیشرفته پزشکی
 • رعایت کامل بهداشت و پاکیزگی دستگاه ها و تجهیزات
 • انجام مشاوره های قبل از درمان و کاشت مو
 • دارا بودن پزشکان باسابقه و متخصص
 • دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت
 • دارا بودن سوابق کاری درخشان
 • ارائه خدمات متنوع و استاندارد در حوزه کاشت مو
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز

لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز و انتخاب پزشک متخصص

مهم ترین مورد در انتخاب کلینیک های کاشت مو در شیراز انتخاب پزشک متخصص می باشد. پزشکان مشغول کار در کلینیک های کاشت مو باید دارای تخصص پزشکی پوست و مو و دارای سوابق جراحی پوست باشند. دارا بودن سوابق پزشکی درخشان و همچنین تعدد عمل های کاشت مو با موفقیت از ویژگی های مهم یک پزشک متخصص برای کاشت مو می باشد.

دلایل مراجعه به کلینیک های کاشت مو در شیراز چیست؟

زندگی به سرعت در حال پیشرفت و ماشینی این روزها نیاز به خشک کردن و حالت دادن موها با وسایل پیشرفته را الزامی کرده است. در واقع از دلایل مهم مراجعه به کلینیک های کاشت مو در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز می توان همین استفاده از وسایل و ابزارهای خشک کننده و گرمایشی مو مانند سشوار و اتو مو را نام برد.

 • کاربرد رنگ های شیمیایی برای زیباتر کردن رنگ موها، شامپوهای نامناسب و روش های روشن و بی رنگ کردن موها موجب آسیب جدی به ریشه موها و ریزش آن ها می شود.
 • بیماری های هورمونی و ژنتیکی و ضعیف شدن فولیکول های مو نیز در این خالی شدن سر از مو نقش زیادی دارند.

آیا با کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز موی دائمی خواهیم داشت؟

یکی از دلایل افزایش تقاضا برای کاشت مو ماندگاری و دائمی بودن موی کاشته شده می باشد. در واقع در روش کاشت مو پزشکان متخصص کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز با استفاده از فولیکول های سالم مو نقاط کم مو و طاس سر را پرمو می کنند. موهای کاشته شده به روش های مختلف ارائه شده در این مقاله در برابر هورمون ریزش مو مقاوم می باشند. می توان با قطعیت گفت که ممکن است موهای اطراف ناحیه کاشت مو ریزش کند اما موهای کاشت شده دچار ریزش نمی شوند. موهای کاشته شده در برابر هورمون دی هیدروتسترون DHT مقاوم می باشند.

معیارهای مهم در انتخاب کلینیک های کاشت مو در شیراز

برای انتخاب بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز باید معیارهای مهمی را مد نظر قرار داد. سوابق کاری کلینیک ویژگی مهمی برای انتخاب یک کلینیک کاشت مو محسوب می شود. برای این منظور می توانید در مورد مدت زمان تاسیس کلینیک و همچنین کارهای انجام شده در این مدت تحقیق کنید. معیارهای مهم دیگر برای انتخاب کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز عبارت است از:

 • مشاهده عکس های مراجعین قبل و بعد از کاشت مو
 • بررسی خدمات ارائه شده و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته
 • استریل و تمیز بودن محیط و دستگاه های کاشت مو
 • مشورت و پرس و جو از مراجعین قبلی کلینیک
 • بررسی سوابق کاری کلینیک و پزشکان متخصص
 • جستجو در اینترنت و سایت های مشاغل
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز

 

متقاضیان مناسب برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز

برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز باید دارای شرایط ویژه ای باشید. مهم ترین این شرایط این است که متقاضیان انتظارهای واقع گرایانه داشته باشند. در واقع هر متقاضی دارای تعداد محدودی فولیکول مو برای اهدا می باشد و در نتیجه ممکن است با انتظارات متقاضیان از نتیجه موهای پرپشت و کاملاً طبیعی مغایرت داشته باشد. به طور کلی متقاضیان زیر از گزینه های مناسب برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز می باشند:

 • متقاضیانی که بیش از 5 سال مبتلا به ریزش مو بوده اند.
 • متقاضیانی که حداقل دارای 25 سال باشند.
 • متقاضیانی که به دلیل سوختگی موی خود را از دست داده اند.
 • متقاضیانی که به دلیل جراحی، شیمی درمانی و یا دلایل هورمونی موی خود را از دست داده اند.

عوارض کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز چیست؟

از مهم ترین عوارض کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز عدم بهبودی کامل زخم ها و یا جای اسکار می باشد. در صورت عدم بهبودی جای زخم ها پس از مدت طولانی حتماً با پزشک خود مشورت کنید. البته عمل کاشت مو همانند هر عمل جراحی زیبایی نیازمند زمان برای کسب نتیجه مطلوب می باشد. به طور معمول تا چند روز پس از عمل احساس درد در ناحیه کاشت مو و ریزش مو طبیعی است.

چه مدت پس از عمل در کلینیک های کاشت مو در شیراز مو رشد می کند؟

عمل زیبایی کاشت مو مانند هر عمل زیبایی نیازمند زمان برای کسب نتیجه رضایت بخش و مطلوب می باشد. به طور کلی پس از عمل کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز ممکن است بیمار تا حدود 2 تا 3 هفته ریزش مو داشته باشد.

 • از حدود 6 تا 9 ماه پس از کاشت مو در حدود 60% از موها رشد می کنند. برای برخی افراد این مدت به 8 ماه تا یک سال می رسد.
 • پزشکان برای رشد باکیفیت موها پس از عمل کاشت معمولاً داروهای ماینوکسیدیل یا داروهای تقویت کننده مو را تجویز می کنند.

آیا برای کاشت مو در کلینیک ها از موهای خودِ متقاضی استفاده می شود؟

به طور کلی برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز از موهای بدن یا سر متقاضی استفاده می شود. در مواردی که نیاز باشد از موهای بخش هایی از بدن مانند قفسه سینه نیز برای کاشت مو استفاده می شود. بهترین نقاط برای برداشت فولیکول های مو و کاشت آن ها روی سر حدفاصل دو گوش و بخشی از زیر گردن و پشت سر می باشد. زیرا موهای این ناحیه از نظر ضخامت و طول مشابه موهای جلوی سر می باشد.

لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز

بانک مو چیست؟

در عمل کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست در عمل کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز فولیکول های آسیب دیده مو ترمیم می شوند و دوباره رشد می کنند. روند ترمیم موهای آسیب دیده و ریزش کرده شامل برداشت واحدهای فولیکار مو از محل اهدا کننده مو یا بانک مو، آماده سازی گرافت ها و کاشت گرافت ها می باشد.

 • فولیکول های آسیب دیده مو ترمیم می شوند و دوباره رشد می کنند.
 • روند ترمیم موهای آسیب دیده و ریزش کرده شامل برداشت واحدهای فولیکولار مو از محل اهدا کننده مو یا بانک مو، آماده سازی گرافت ها و کاشت گرافت ها می باشد.
 • بانک مو در اصطلاح به آن بخش از بدن اطلاق می شود که برای کاشت مو از پیازهای موی آن استفاده می شود.
 • به طور کلی بانک موی پشت سر و بانک موی صورت یا ریش و بانک موی قفسه سینه دارای فولیکول های مناسب برای کاشت مو می باشند.
 • ساختمان مو از چند بخش ساقه مو یا در اصطلاح فولیکول یا پیاز مو تشکیل می شود.
 • دسته های مو که در یک روزنه از سطح سر قرار دارند، گرافت یا واحد فولیکولار مو گفته می شود.
 • هر فولیکولار مو به گرافت های تک تار مویی و چند تار مویی تقسیم می شوند.
 • بانک مو پشت سر دارای گرافت های یک تا 5 تار مویی می باشد
 • بانک مو صورت یا ریش دارای گرافت های یک تا 2 تار مویی می باشد
 • بانک مو قفسه سینه دارای گرافت های یک تار مویی است.

روش های کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز

برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در ابتدا باید گرافت های مو را از نقاط مشخص شده برداشت کرد. به طور معمول برای برداشت گرافت های مو از پشت سر و یا قفسه سینه دو روش وجود دارد. روش های کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز دو روش جراحی و غیر جراحی می باشد.

روش جراحی برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز

در روش جراحی برداشت و کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در ابتدا یک نوار 15 تا 25 سانتی متری را از محل بانک مو جدا کرده و این نوار متشکل از فولیکول های سالم را به واحد جداسازی فولیکولار تحویل می دهند. در مرحله بعد فولیکول های مو با میکروسکوپ جدا و آماده کاشت می شوند. روش جراحی برداشت مو از گرافت های بانک مو را روش FUT نیز می نامند.

 • برخی از کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز با روش Trichophytic Closure Technique Scarlesse بدون برجای ماندن اسکار زخم و جراحی نوار مو این جراحی پلاستیک را انجام می دهند.

روش غیرجراحی برای کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز

در روش غیرجراحی برای برداشت مو از پانچ های دستی FIT و یا میکروموتورهای اتوماتیک و یا دستگاه های Safer  و Neo Graft از بانک مو استفاده می شود. در این روش پزشک متخصص با استفاده از تزریق داروی بی حسی در نقاط مشخص شده فولیکول های مو را با پانچ های مخصوص به صورت فولیکول های مو برداشت می کند. پس از آن واحدهای فولیکولار بانک مو را در ماده نگهدارنده قرار می دهند. پزشکان متخصص در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز برای کاشت مو از دو روش استفاده می کنند:

 • کاشت فولیکولار مو با استفاده از تیغ کاشت و ایجاد برش های میلیمتری و قرار دادن فولیکول های مو با پنس در محل مورد نظر
 • کاشت مو با دستگاه ایمپلنتر و روش DHI
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز
لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز

مزایا و معایب کاشت مو با روش FIT در کلینیک های کاشت مو در شیراز

کاشت مو به روش FIT به عنوان اولین روش کاشت مو غیر جراحی می باشد که با پانچ های دستی به صورت دانه دانه توسط پنس از بانک مو پشت سر متقاضی برداشت می شود و به روش کاشت FUT روی سر کاشته می شود. کلینیک های کاشت مو در شیراز روش کاشت FIT را انجام می دهند.

 • مزیت کاشت مو به روش FIT این است که این روش غیر جراحی می باشد و در محل بانک مو که یا ممکن است پشت سر باشد و یا قفسه سینه هیچ گونه جای زخم و اسکار برداشتن مو دیده نمی شود.
 • معایب کاشت مو به روش FIT این است که در این روش غیر جراحی ممکن است گرافت های مو آسیب ببینند و در نتیجه موها به طور مناسب رشد نکنند.

مزایا و معایب کاشت مو با روش FUT در کلینیک های کاشت مو در شیراز

کاشت مو به روش FUT در کلینیک های کاشت مو در شیراز از قدیمی ترین روش کاشت موی طبیعی می باشد. در این روش مو به روش جراحی از محل بانک مو برداشته می شود و به واحدهای فولیکولار مو تقسیم می شود. در مرحله کاشت این فولیکولارها در شیارهای کوچک به وجود آمده در محل بدون موی سر کاشته می شوند.

 • مزیت کاشت مو به روش FUT این است که در این روش احتمال برداشتن گرافت های سالم از بانک مو در مقایسه با دیگر روش های برداشت بیشتر است.
 • معایب کاشت مو به روش FUT در این است که احتمال باقی ماندن جای اسکار و زخم در محل برداشت گرافت مو از بانک مو وجود دارد.

مزایا و معایب کاشت مو با روش SUT در کلینیک های کاشت مو در شیراز

روش نوین کاشت مو SUT که در اصطلاح با نام های Safer، Neo، Super FUE، FIT پیشرفته و میکروگرافت نیز شناخته می شود، بدون جراحی و آسیب به گرافت های مو عمل برداشت و کاشت مو انجام می شود و در نتیجه موها به صورت پرپشت و متراکم رشد می کنند.

 • مزیت کاشت مو به روش SUT این است که در این روش بدون عمل جراحی برداشت مو انجام می شود و علاوه بر اینکه جای اسکار و زخم باقی نمی ماند، به گرافت های مو نیز آسیبی وارد نمی شود.
 • معایب کاشت مو به روش SUT در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز این است که برای کاشت مو از پنس استفاده می شود که یک روش قدیمی کاشت مو است.

مزایا و معایب کاشت مو با روش DHI در کلینیک های کاشت مو در شیراز

جدیدترین روش کاشت مو DHI یا Direct Hair Implantation از به روز ترین تکنیک های کاشت گرافت های مو با استفاده از دستگاه ایمپلنتر می باشد. با ساخت قلم ایمپلنتر سرعت و ظرفیت کاشت مو افزایش یافت. در واقع این ابزار با کاشت مستقیم مو بدون نیاز به برش و ایجاد شیارهای یکسان با عمق مناسب هیچ گونه آسیبی به گرافت های مو وارد نمی کند. با این روش همه گرافت های کاشته شده رشد می کند و دارای بالاترین تراکم موی طبیعی خواهد بود.

 • مهم ترین مزیت کاشت مو به روش DHI در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز برداشت گرافت مو از بانک مو تا حدود 10.000 گرافت و بدون جراحی می باشد.
 • مزیت دیگر کاشت موی DHI کاشت حدود 50.000 تار مو در محل مورد نظر می باشد که تا حدود 4 برابر روش های دیگر است.
 • از معایب این روش می توان گفت که کاشت موی DHI برای همه افراد مناسب نمی باشد.

ویژگی های کاشت مو به روش DHI در کلینیک های کاشت مو در شیراز

از مهم ترین ویزگی های کاشت مو به روش DHI یا جدیدترین تکنیک کاشت مو می توان به رویش و رشد کاملاً طبیعی با تراکم بالا و ظرافت موی طبیعی به دلیل کاشت مو در اندازه میکرو اشاره کرد. برخی از ویژگی های مهم کاشت مو به روش DHI در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز عبارت است از:

 • وجود زخم کمتر و بدون خونریزی و کوتاه بودن دوره نقاهت
 • امکان برداشت بالاترین میزان گرافت از بانک مو بیش از 10.000 گرافت
 • امکان استفاده از ایمپلنتر و کاشت مستقیم و یک مرحله ای گرافت
 • امکان تراکم بالای مو در حدود 40 برابر در مقایسه با روش های دیگر
 • امکان کاشت خط مو Hair Line با روش گرافت تک تار مو و افزایش حالت طبیعی مو

هزینه های کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز چقدر است؟

هزینه های عمل زیبایی کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز بر اساس روش مورد استفاده در کاشت مو، تعداد فولیکول های مورد نظر برای برداشت و کاشت و همچنین تخصص و مهارت پزشک متفاوت می باشد. علاوه بر این هزینه های داروهای مورد استفاده پس از عمل کاشت، هزینه های بیمارستان و کادر پزشکی نیز از جمله موارد مهم در هزینه های کاشت مو می باشد.

پیشنهاد می‌کنم مطلب لیست کلینیک های زیبایی در شیراز را نیز مطالعه کنید.

اقدامات لازم قبل از کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در شیراز

متقاضیان برای انجام کاشت مو و کسب نتیجه مناسب و مطلوب از این عمل زیبایی باید اقداماتی را قبل از این عمل انجام دهند. در واقع همان اندازه که مراقبت های پس از عمل لازم است، مراقبت های پس از عمل کاشت مو نیز ضروری است. برخی از مراقبت های لازم قبل از عمل کاشت مو کلینیک های کاشت مو در شیراز در لیست کلینیک های کاشت مو در شیراز عبارت است از:

 • انتخاب کلینیک مناسب با رعایت ملاک های مهم
 • انتخاب پزشک متخصص باتجربه و با سابقه کاری
 • انتخاب روش مناسب کاشت مو
 • کسب اطلاعات لازم در مورد روش کاشت مو
 • آگاهی در مورد هزینه های کاشت مو
 • پرهیز از مصرف آنتی بیوتیک ها و آسپرین قبل از عمل
 • شستن موها دو بار در روز قبل از عمل
 • پرهیز از مصرف الکل، مکمل های دارویی، سیگار، ویتامین های A و B و داروهای دیگر

فهرست مطالب

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 09035900247 تماس حاصل فرمائید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.